Views Navigation

Udalosť Navigácie Zobrazení

Dnes

Nové telo – z cyklu Klenoty duše v novom tele

Prameň Života Cinobaňa, Cinobaňa, Slovenská republika

Nové telo z cyklu Klenoty duše v novom tele Tento seminár je potrebné sa prihlásiť cez formulár na konci textu. Ďalšie

62€ + v texte

ZEM – z cyklu Škola živlovej mágie

Prameň Života Cinobaňa, Cinobaňa, Slovenská republika

Zem môžeme pripodobniť výrobkom v dielni, ktorú sme si opísali pri vzduchu. Zem je výsledným produktom pôsobenia všetkých živlov opísaných vyššie. Ale že je krásna a rôznorodá... Aj tento víkend budeme intenzívne skúmať tento živel a následne s ním pracovať. Po piatich mesiacoch dennodennej praxe s vyššími živlami už budeme vedieť pôsobiť v skrytom svete. Naučíme sa techniku, ktorú môžeme použiť napríklad pri tvorbe amuletu. Záver býva oslavou a treba si ju riadne užiť, aby tomu tak bolo, aj mi budeme mať záverečný iniciačný obrad.

Recurring

Žijem védy – so Žubrou

Online - ZOOM (1) Link dostanete od organizátora emailom

Milí žiaci, Počas školského roka organizujeme pravidelné stretnutia Žijem Védy, pre pomoc s vašimi domácimi úlohami, na podporu použitia náuky v

Tvorivá predstava ako prevencia závislosti – ONLINE

Online - ZOOM (1) Link dostanete od organizátora emailom

V našom voľnom pokračovaní náučnej a výcvikovej série s názvom „Závislosť na vzorcoch myslenia“ vám predvedieme účinnú prevenciu závislostí práve pomocou vedomej práce s predstavami. Odhalíme, že pod túžbou alebo obavou sa schováva oveľa hodnotnejší odkaz ako by sme čakali a práve ten odkaz je priamym návodom na našu nápravu. Ak sa tento odkaz naučíme správne čítať, podstatný podiel závislostí sa začne rozpúšťať a priestor na nové sa bude dramaticky zmenšovať.

25€

Škola Apiterapie – Med a peľ

Mýto pod Ďumbierom

V procese evolúcie sa na „našej“ planéte striedali rôzne tvory. Každý z nich mal svoju stratégiu prežitia a... väčšina tvorov neúspešne čelila vyhynutiu. Až na jedného – tvora, ktorý je manifestovaný tisíckami relatívne samostatných jedincov.  Týmto tvorom je Včelstvo, jeden Tvor o tisícoch členov. Stratégia prežitia  včelstva je tak unikátna a jedinečná, že podnietila vznik samostatného liečebného odboru nazvaného APITERAPIA  - po slovensky – liečenie včelími produktmi. Vo svojej jedinečnosti spája do jedného funkčného celku jedinečnosť včiel s  aromaterapiou, fytoterapiou, vibračno - frekvenčnou  terapiou, termoterapiou a ionoterapiou. Výsledok? Tieto Tvory prežívajú na tejto planéte už viac ako 100 miliónov rokov  a teda sú staršie, než čokoľvek, čo poznáme. Kurz apiterapie Vám sprostredkuje informácie o včelích produktoch, ktoré udržia i prinavrátia stratenú rovnováhu (zdravie), ako aj o účinku a  spôsoboch ich užívania.

63€

ŽENA: sila nehy s koreňmi

Lovinka Cinobaňa 350, Cinobaňa

Milá žena, pozývame Ťa na seminár ŽENA: sila nehy s koreňmi – úvodný seminár z cyklu seminárov posvätného ženstva KŇAŽKY IRIJE, ktoré sprevádza Nika Laňková. Nie, tento seminár nie je o tom, aká by si mala byť. Tento seminár je o tom, KTO SI? Objav kto si, pod nánosom programov, presvedčení či zranení, ktoré Ti už neslúžia. Dovoľ si naplno využiť svoj ženský potenciál, rozvíjať svoju jedinečnosť, tvorivosť, dary svojej duše v súlade so svojou prirodzenosťou. Stáť v PRAVDE vyžaduje odvahu.

v texte

Chutnozdravá telorozhýbavá dovolenka v Chorvátsku

Chorvátsko Sv. Filip i Jakov, Sv. Filip i Jakov

Pripravila som pre vás 8 dňový pobyt od 9.4.2022 do 16.4.2022, počas ktorého sa budeme venovať plávaniu/zdokonalenie plaveckej techniky, vnímanie pocitu na vodu/ a cvičeniu. Na programe bude aj šnorchlovanie (Červené more je povestné podmorskou krásou), v prípade záujmu výlety ako jazda na štvorkolkách po púšti, Luxor, pyramídy, plavba ponorkou a iné, foto v prílohe.

v texte

Cesta vedomého muža – Sila

Penzión na Slnečnej stráni Vyhne Vyhne 363, Vyhne, Slovensko

SILA Cesta vedomého muža Sila – muž a jeho možnosti. Víkendom v divočine sa dostaneme k podstate vlastných síl a pochopeniu

160€

Typológia osobnosti

Alma štúdio Janka Kráľa 7, Žilina

Typológia osobnosti Ochutnávka náuky 2. ročníka Univerzity vedomého života Pozývame Vás na zážitkovú dielňu Typológia osobnosti, na ktorej si definujeme rôzne

80€
Recurring

Žijem védy – so Žubrou

Online - ZOOM (1) Link dostanete od organizátora emailom

Milí žiaci, Počas školského roka organizujeme pravidelné stretnutia Žijem Védy, pre pomoc s vašimi domácimi úlohami, na podporu použitia náuky v

Čarovná sústava – z cyklu Klenoty duše v novom tele

Prameň Života Cinobaňa, Cinobaňa, Slovenská republika

Predstavte si, že ľudská bytosť funguje aj na iných úrovniach, akou je úroveň hmotná. Na akých úrovniach sa ešte prejavujeme? Čo je to čarovná sústava? Čo sú to energetické dráhy? Aké máme čakry? Čo je to duša a duch? Ako správne dýchať a ako meditovať? Čo je to posvätná geometria a ako ju možno využiť pri tvorbe novej skutočnosti? Čo je riekanka a čo mantra? Na všetky tieto otázky si odpovieme na tomto stretnutí.

62€ + v texte

ZnovuZrodenie

Penzión na Slnečnej stráni Vyhne Vyhne 363, Vyhne, Slovensko

Pozývame Vás na 7 dní, ktoré Vám zmenia život k lepšiemu. Zažijete väčší vnútorný pokoj, oddych, regeneráciu, uvoľnenie, vnútorný mier, pochopenie, zmierenie aj navýšenie. Otvorenie sa tvorivosti a novým vhľadom a víziám.

650€

Čarodejná dovolenka na Prameni Života

Prameň Života Cinobaňa, Cinobaňa, Slovenská republika

Pôvod všetkého konania i rozhodovania človeka spočíva v jeho schopnosti tvoriť. Nastal čas odkryť spôsoby, ako sa odkliať z podedenej krútňavy starých vzorcov a presvedčení a dozrieť do stavu osobnosti, v ktorom vnímame svet v širších súvislostiach. Inak sa môžeme ľahko stratiť v búrlivom víre predstáv, ktoré vedú do slepej uličky. Počas sústredenia si ukážeme čarodejné zručnosti prenikania do skrytých svetov, ktorými dokážeme pôsobiť na to, čo prežívame. Napojíme sa na hĺbku našich koreňov a oživíme ducha v prírodných obradoch. Sústredením živy sa naučíme udržiavať duševnú čistotu, zladíme ducha s posvätnými riekankami a prehĺbime úctu k hodnotám našich predkov.

200€ + vid.text