Loading Events

Med a peľ

Liečenie Včelodarmi

Na túto dielňu je potrebné sa zaregistrovať cez formulár na konci tohto textu. Po registrácii obdržíte ďalšie inštrukcie emailom.

Liečenie Včelodarmi

V procese evolúcie sa na „našej“ planéte striedali rôzne tvory. Každý z nich mal svoju stratégiu prežitia a… väčšina tvorov neúspešne čelila vyhynutiu. Až na jedného – tvora, ktorý je manifestovaný tisíckami relatívne samostatných jedincov.  Týmto tvorom je Včelstvo, jeden Tvor o tisícoch členov.

Stratégia prežitia včelstva je tak unikátna a jedinečná, že podnietila vznik samostatného liečebného odboru nazvaného Apiterapia  – po slovensky – liečenie včelími produktmi. Vo svojej jedinečnosti spája do jedného funkčného celku jedinečnosť včiel s aromaterapiou, fytoterapiou, vibračno-frekvenčnou  terapiou, termoterapiou a ionoterapiou.

Výsledok? Tieto Tvory prežívajú na tejto planéte už viac ako 100 miliónov rokov  a teda sú staršie, než čokoľvek, čo poznáme.

Témy dňa

Na predchádzajúcich stretnutiach ste sa oboznámili s užitočnými informáciami týkajúcimi sa liečenia včelodarmi, vrátane “Včelej filozofie a Desatora” podmienok, za ktorých účinky včelej medicíny sú maximálne.

V odovzdávaní informácii budeme teraz pokračovať so zameraním sa na najznámejší produkt včiel – včelí med. Tento chutný a zdravý zázrak si určite zaslúži detailné zhodnotenie prospešnosti… a bude toho veľa :o)

Menej známemu včelodaru bude venovaná druhá časť prednášky a tou je obnôžkový peľ. Tento produkt neuveriteľnej sily, kumulácii zdravia a energie je často podceňovaný a dokonca mnohými zaznávaný… veď predsa peľové alergie. Ako “ochutnávka” môže byť fakt, že s cieľom znížiť peľové alergické reakcie je najvhodnejšie používať práve obnôžkový peľ.

Ako to prebieha

Kurz Liečenie Včelodarmi ponúka základnú náuku, ktorú môžete absolvovať počas 5 dní – budeme sa stretávať raz za mesiac v sobotu. Výuka bude prebiehať v útulnom súkromnom prostredí lektorov. Je to vzácna príležitosť zažiť ozajstné autentické prostredie, kde sa žije v harmónii s včelami a prírodou.

Počas dňa Vám budú odovzdané osobné skúsenosti lektorov a budete sa dotýkať priamo všetkého, čo súvisí s včelami a ich životom, ich produktami.

Kurzom Vás budú sprevádzať včelárski odborníci a konzultanti: Erika GandžalováJozef Gandžala

Organizačné informácie:

Miesto: Mýto pod Ďumbierom

Termín:  sobota 15.4.2023 v čase od 9:00 do 18:00, z toho je 1 hodina na obedňajšiu prestávku.

Strava: pokiaľ máte záujem, je možné si u nás objednať obed vo forme výživnej výdatnej hustej polievky pani domácej za 7 € (viete si ho objednať v registračnom formulári nižšie)

Cena: 65 €, pre dokončenie registrácie je potrebné sumu uhradiť kreditnou kartou alebo bankovým prevodom.

Počet osôb je limitovaný, preto využite príležitosť a zaregistrujte sa teraz.

Informácie o lektorovi

Jožko Gandžala – bližšie informácie o jeho skúsenostiach, schopnostiach a o ňom samom nájdete TU.

Prihlasovací formulárGo to Top