Nahrávam Udalosti

Srdečne Vás pozývame spojiť sa s múdrosťou našich koreňov prostredníctvom série webinárov, ktoré odkrývajú pôvodnú kultúru našich predkov…

Všimli ste si, že naše sviatky oslavujeme už pomaly každý po svojom?
Radi by ste udržiavali vo svojom živote tradície, ale neviete na čo nadviazať?
Ako zapojiť obrady do nášho každodenného života a aký význam vlastne majú?

Obrady sú v rôznych kultúrach veľmi dôležitou súčasťou života, pretože oživujú a spájajú odkazy našich predkov so súčasnosťou. Okrem toho nás majú za úlohu zorientovať v rôznych etapách ľudského dozrievania a zmierniť desivé prechody cez brány zasvätenia do nových životných etáp. Valasi slávili každý deň, pretože ho vnímali ako dar. Život Valachov bol úzko spätý s cyklami prírody, ktoré im pomáhali sa orientovať a smerovať svoj život k duchným cieľom. Pôvodné obrady v sebe ukrývajú odkazy pradávnej múdrosti, na ktorú môžeme nadviazať a navrátiť ju do 21. storočia. Ako? Pochopením, čo to obrad v skutočnosti znamená a akú má úlohu v živote moderného človka.

Pozývame Vás, drahí pútnici za slobodou, do odhaľovania tajomstiev pôvodných OBRADOV, ktoré nám otočia naruby všetko, čo doteraz viete o rituáloch, tradíciách a slávení sviatkov. 

Pripravte si otázky, bude to jazda!

Organizačné informácie

Dátum: 16. júla – v utorok

Čas: od 19:00 do 21:00

Cena: 8€ za stretnutie

Miesto: Kurz prebieha ONLINE cez Zoom.

Ako webinár funguje?

Na webinár sa môžete pripojiť cez telefón, tablet alebo notebook. 

Po prihlásení Vám príde e-mail s inštrukciami na prihlásenie.

Počas webináru sa môžete aktívne zapájať a prednášajúcim klásť otázky.

Webinára sa vysiela naživo vo vašom internetovom prehliadači na platforme Zoom.

Nie je preto potrebné nič inštalovať, ani sa niekde registrovať. 

Na stretnutie je potrebné sa prihlásiť vopred. Rezervujte svoje miesto čo najskôr.

Kto vedie Webinár?

Leri Švec je jeden zo zakladateľov Univerzity vedomého života, majster v rozpoznávaní skutočnosti, inšpirátor pravdivého života, učiteľ, terapeut a spisovateľ. Jeho vášňou je štúdium a rekonštrukcia poznania o pôvodných magických obradoch, spôsobe života a spoločenského usporiadania našich slovanských predkov. 

Veronika Garbanová sa venuje výskumu ľudskej psychiky na pozadí sveta snov, umenia a pôvodnej duchovnej tradície. Je členkou správnej rady Univerzity vedomého života, vedúcou výuky a pôsobí ako lektorka v druhom stupni štúdia. 

Prihlasovací formulárGo to Top