Nahrávam Udalosti

Praktické cvičenia Rozpoznania skutočnosti

Hranice dôvery a zdravá intimita

Aké sú hranice vplyvnej osobnosti? Čo si môžeme dovoliť voči niekomu, za koho zodpovedáme? Rozdiel medzi prirodzenou autoritou a despotickým tyranom je tenučký a priepastný zároveň. Sme pripravení na to ho rozpoznať?

Naša osobnosť je vyhraneným prejavom a aj tá najušľachtilejšia potrebuje svoj súkromný priestor. Jeho hranice sa treba naučiť nie len obhájiť, ale aj rešpektovať u druhých.
Táto téma je jedným z najsilnejších bodov vplyvu na výchovu dieťaťa a následky jeho nesprávneho uchopenia si nesieme po celý život. Dobrá správa je, že všetko sa dá napraviť, ak sme dosť trpezliví a pevne odhodlaní. Pár návodov máme pre Vás aj na našom zážitkovom stretnutí, kde si posvietime na tri stupne súkromného priestoru a rozdiel medzi vplyvom a zodpovednosťou.

Praktickými cvičeniami vás bude sprevádzať leri Veleslav Švec, garant náuky Rozpoznanie skutočnosti v Univerzite vedomého života. Bližšie informácie o učiteľovi nájdete v profile.

KDE:
♦ PARTIZÁNSKE

Adresa: klub Fešanda, Dome služieb LUHY, ul. Nadražná 1071/26, Partizánske.
Trvanie a cena:
Stretnutie prebieha od 14:00 do 17:00.

Cena za jedno stretnutie je 30€.

Spôsob prihlasovania

Pre registráciu na podujatie kontaktujte organizátorku Martinu Menšíkovú na mensikova@mensik.sk, alebo na tel.č. 0911-568-377.Go to Top