Nahrávam Udalosti

Praktické cvičenia Rozpoznania skutočnosti

Na základe dopytu z okolia sme pripravili zážitkový kurz, ktorý je ideálnym priestorom pre intenzívny tréning konrkétnych zručností.

Náuka Rozpoznania skutočnosti je rozsiahla a komplexná. Nie náhodou je rozložená do troch rokov štúdia. Prináša veľa teoretických vedomostí, ktoré potrebujeme trpezlivo trénovať v praxi. Preto sme sa rozhodli priniesť otvorenú sériu stretnutí, kde si sprítomníme rôzne situácie zo života a hravým spôsobom odhalíme naše zvyčajné postoje. Nevyhneme sa ani mnohým AHA momentom, ktoré prinášajú konkrétne návody na zmenu nášho postoja.

Praktické cvičenia sú vhodné ako pre našich žiakov tak i pre širšiu verejnosť. Témy stretnutí vychádzajú z náuky Rozpoznanie skutočnosti podávame ich hravým a praktickým spôsobom. Zameriavame sa na kokrétne zručnosti, ktoré účastníci môžu ihneď uviesť do života a zlepšiť tak svoj aktuálny stav. Sústredíme sa na budovanie rozvahy v komunikácii, zvládanie stresu a vyrovnávanie sa so stresovými situáciami. Neobchádzame ani témy napätých sporov, či problémov spojených s výchovou detí. Praktické cvičenia nám dávajú priestor pre prežitie rôznych knštelácií a pochopenie širších súvislostí v našich vzťahoch.

Cvičenia prebiehajú interaktívne cez osobný zážitok, ktorý nám odhalí rôzne súvislosti z nášho každodenného života. Naše prežitky si následne podrobne rozoberieme a vyhodnotíme.

Zakladateľom kurzu je leri Veleslav Švecučiteľ a garant náuky Rozpoznania skutočnosti na Univerzite vedomého života. Prípadne si môžete zvoliť ktoréhokoľvek učiteľa z nášho učiteľského zboru, ktorý má v danej téme odbornosť.

KDE:
♦ PARTIZÁNSKE

Adresa: klub Fešanda, Dome služieb LUHY, ul. Nadražná 1071/26, Partizánske.
Trvanie a cena:
Stretnutie prebieha od 14:00 do 17:00.

Cena za jedno stretnutie je 30€.

Pre prihlásenie sa kontaktujte organizátorku Martinu Menšíkovú na mensikova@mensik.sk, alebo na tel.č. 0911-568-377.

Aktuálne podujatia kurzu

Meditačné sústredenie – online

29. júla ❊ 19:0020:30Go to Top