Skutočná sloboda v myslení je kľúč.

Poď spoznávať, ako vidíš svet!

Vyplň prihlášku

Už máš plné zuby unaveného života? Tak to zmeň.

„Bojím sa konfliktu, tak som radšej ticho.“  Dovoľ si čeliť situáciám s odvahou!

“Ako ďalej v tejto spoločnosti fungovať?“ → Ovládaj svoje emócie a získaj schopnosť nadhľadu.

“Cítim, že nekráčam tam, kam chcem… ale kam chcem ísť?“ → Zisti, kto si a aký je zámer tvojho života.

„Potrebujem zmenu, a to neodkladne!“ → Uprac si myšlienky a vytiahni sa z chaosu.

„Na nedeľné obedy k rodičom už radšej nechodím.“
Nastav hranice svojich síl.

„Za všetko môžu ostatní, ja som predsa len obeť!“ → Rozpusti nefunkčné dogmy a strachy, ktoré ťa zbytočne blokujú.

Slobodné myslenie začína,
keď uveríš,
že sa dá žiť aj inak.

Vyplň prihlášku
rozpoznanie skutocnosti

Prvý ročník

Náuka Rozpoznanie skutočnosti

Naučíme Ťa spravovať vlastné EGO a osobnosť.

Získaš zručnosti, dôležité pre riešenie konfliktov, vzťahov, ovládanie emócii či strachov.

Pozrieš sa na vlastný spôsob myslenia a vzorce s nadhľadom a úplne novým spôsobom.

Druhý ročník

I. Rozvážne vzťahy

II. Rozvážna životospráva

Sprevádzame Ťa svetom emócií, strachov, nedoriešených životných situácii a túžob. Zažívaš podstatu zdravých a fungujúcich vzťahov.

Získavaš zručnosti pre správu svojho tela, pocitov a emóciiRozširuješ si povedomie o pohybe, výžive a rovnováhe tela.

Tretí ročník

III. Hranice rozvahy

IV. Dokonanie prebudenia

Zažívaš s nami situácie, ktoré Ti ukážu limity vlastnej mysle a pomôžeme Ti sa od nich oslobodiť.

Uchopuješ zručnosti meditácie ako tréning mysle a jej rozvoj. Nahliadaš za hranicu myslenia.

Spájaš sa s vyšším zámerom tvojho zrodenia.

Recenzie

„Štúdium na UVŽ považujem za jeden z najdôležitejších (zatiaľ 31) rokov môjho života. Nečakal som, že pár lekcií za rok bude mať taký dopad na moju komunikáciu a koexistovanie s okolitými ľuďmi.
Iné cesty vedúce k spokojnejšiemu životu tiež isto existujú, ale táto je skutočne efektívna. Človek sa môže snažiť na veľa vecí prísť sám, ale vďaka tomu, že mi niekto podal návod, AKO mám na ne prísť, je to omnoho ľahšie. Cítim sa slobodnejší, ľudia ma menej rozčuľujú a uvedomujem si, na čom všetkom ešte môžem popracovať. Odporúčam, stojí to za úsilie!“ Michal

„Prvý ročník na univerzite (v mojom ponímaní) slúži na ukotvenie Seba v svetonázore, ktorý je pevným základom pre rozvážny a slobodný život. Efektívne pomáha človeku postaviť sa obomi nohami pevne na zem a pocítiť vlastnú silu, ktorá pramení z rozvážneho postoja.
Po integrovaní jednoduchých, no zároveň život-meniacich „právd“ a techník, ktoré ma univerzita naučila do svojho života, môžem povedať, že sa cítim celkovo vyrovnanejšie, bezpečnejšie, seba-vedomejšie a láskavejšie voči sebe aj okoliu, a okolie mi to zrkadlí (čiže je voči mne vyrovnanejšie, bezpečnejšie a láskavejšie). Ďakujem za to.“ Petra

Hodnotenie z prvej ruky

Vyspovedali sme absolventa štúdia

Organizácia štúdia

Prezenčná výuka

Jedenkrát mesačne sa stretávaš so spolužiakmi v triede vo vybranom meste na Slovensku.

Štúdium začína v septembri 2022 (najneskôr je možné na štúdium nastúpiť v novembri) a končí v júni 2023. Celkovo absolvuješ 10 vyučovacích dní.

Online výuka

Otvárame štyri online triedy, vybrať si môžeš z celodennej (1x mesačne od 9:00 do 19:00), doobedňajšej (2x mesačne od 9:00 do 13:00) alebo večernej (1x týždenne od 18:00 do 20:00). Výuka prebieha cez aplikáciu v uzatvorenej triede.

Štúdium začína v septembri 2022 a končí v júni 2023. Celkovo absolvuješ 10 vyučovacích dní, ktoré môžu byť rozdelené na viac stretnutí (počet stretnutí závisí od formy štúdia).

Hodnota štúdia

Cena je 75 Eur / vyučovací deň / študent

V prípade úhrady celého školského roka vopred je cena 700 Eur / rok. Vieme poskytnúť zľavu pre ZŤP.

Kontakt pre otázky:

studium@vedomaskola.sk

Prihláška do štúdia Rozpoznanie skutočnosti 2022/23

Rozbaľ a vyplň prihlášku tu