Ocitáš sa v situáciách, ktorým nerozumieš a chceš ich pochopiť?

Cítiš vyčerpanie zo vzťahov, či tvojho súčasného spôsobu života a práce?

Chceš naplniť svoj životný potenciál a uspieť v tom, čo ťa baví?

Veríš, že sa dá žiť aj inak?

Úspešným človekom je pre nás šťastný človek!

Šťastný človek pozná svoju hodnotu, rozvíja kvality vlastnej osobnosti a učí sa naplno využívať svoj potenciál.
Tento človek vie pôsobiť na svoje okolie spôsobom, ktorý prináša osoh všetkým zúčastneným.“
Jeho zručnosti nazývame jedným slovom – rozvaha.

Zážitková forma výuky a využitie osvedčených techník robia z Univerzity vedomého života jedinečný spôsob vzdelávania, vďaka ktorému naberie Tvoj život úplne nový smer!

Aké kvality do života získaš?

„Štúdium na UVŽ považujem za jeden z najdôležitejších (zatiaľ 31) rokov môjho života. Nečakal som, že pár lekcií za rok bude mať taký dopad na moju komunikáciu a koexistovanie s okolitými ľuďmi. Iné cesty vedúce k spokojnejšiemu životu tiež isto existujú, ale táto je skutočne efektívna. Človek sa môže snažiť na veľa vecí prísť sám, ale vďaka tomu, že mi niekto podal návod, AKO mám na ne prísť, je to omnoho ľahšie. Cítim sa slobodnejší, ľudia ma menej rozčuľujú a uvedomujem si, na čom všetkom ešte môžem popracovať. Odporúčam, stojí to za úsilie!“

Michal Takács

Štúdium na Univerzite vedomého života mi pomohlo hlavne uvoľniť v sebe pretlak, ktorý som ako matka troch detí, s tendenciou robiť mnoho vecí čo možno najlepšie, mala. Kým som neuvoľnila v sebe napätia zo získaných postojov, nedokázala som napriek všetkej snahe uplatniť také výchovné metódy k deťom, ktoré súzneli s mojim vnútrom. Teraz som omnoho otvorenejšia názorom, postojom a životnému štýlu iných ľudí, nemám potrebu to hodnotiť a snažím sa zbaviť aj potreby akokoľvek zasahovať do životných lekcií ostatných (ak ma nežiadajú o radu).

Stala som sa omnoho vnímavejšou sama k sebe, mám väčšiu radosť zo života, užívam si prítomnosť ako už dávno nie, a mám aj väčšiu odvahu byť sama sebou a ísť za tým čo chcem. Toto štúdium mi pomohlo vrátiť sa späť k mojej duši. Ďakujem.

Gabriela Frimmová

Univerzita mi dáva praktické návody na šťastný a zmysluplný život. Všetko, čo je písané v mnohých knihách, je v Univerzite pekne ucelené vo forme prednášok pre študentov. Nehovorím, že je to jednoduché bez námahy a peňazí, avšak stojí to za to! Určite odporúčam pre každého, kto sa začal vnútorne prebúdzať a chce na sebe a svojom živote pracovať. Obrovským pozitívom je, že Univerzita vytvorila priestor, kde sa vieme stretnúť podobne naladení ľudia, a slobodne rozprávať o tom, o čom sa v klasickom denno-dennom živote nedá až tak s kým porozprávať a zdielať.  Ďakujem.

Juraj Jaroška

Univerzita vedomého života je pre každého človeka, ktorý je na ceste hľadania a práce s mysľou. Je to komplexný, cenný systém, ktorý vám otvorí všetky nepohodlia, s ktorými ste sa možno ešte ani nestihli identifikovať. Kto hľadá ucelený systém práce s mysľoz, nemusí váhať ani sekundu! Doplní vám znalosti a tie, ktoré už máte, vám vyzdvihne.

Ivana

„Rozpoznávací ročník na Univerzite mi pomohol naučiť sa odosobniť od takzvaných „nepríjemných“ situácií v oblasti vzťahov, emócií, myšlienkových pochodov, a dívať sa na život oveľa triezvejšie a s nadhľadom. Rozpoznávam lepšie seba samého, svoje hodnoty a uvedomujem si, čo od svojho života chcem, čo môžem zmeniť a vylepšiť pre svoj osoh a prospech svojho okolia.

Marek Gmitro

Aká je forma štúdia?

OSOBNÁ FORMA (Prezenčne)

OSOBNE je pre Teba, ak:

• rada/rád vycestuješ za spolužiakmi.
  • viac ti vyhovuje osobné zdieľanie a stretnutia.
  • preferuješ vyučovanie na 1 deň 1x mesačne.

Vyučovací deň je v prvom ročníku 1x mesačne od 9:00 do 19:00

Dni vyučovania: piatok, sobota alebo nedeľa (podľa vybraného mesta): Bratislava, Trnava, Nové Zámky, Žilina, Banská Bystrica, Košice. Termíny TU

Cena za 1 vyučovací deň je 65 Eur. Pri platbe za celý rok vopred je cena 60 Eur/vyučovací deň.

Mapka tried 2019

9 OSOBNÝCH tried v šiestich mestách na Slovensku a DVE ONLINE triedy!

UPOZORNENIE: Online vzdelávanie sa týka len prvého ročníka, pre vyššie ročníky je vždy forma štúdia osobnou a zážitkovou formou!

ONLINE FORMA (Cez počítač)

ONLINE je pre Teba, ak:

• chceš študovať z pohodlia domova alebo žiješ v zahraničí.
  • viac ti vyhovuje ONLINE forma komunikácie.
  • preferuješ vyučovanie na pol dňa 2x mesačne.

Vyučovací deň je v prvom ročníku 2x mesačne, vždy dopoludnia od 9:00. Termíny TU.

Cena za 1 vyučovací mesiac je 65 Eur (2x 0,5 dňa). Pri platbe za celý rok vopred je cena 60 Eur/vyučovací mesiac.

Poď študovať do prvého ročníka Rozpoznania skutočnosti!

Upozornenie: Vzhľadom na obmedzenia vlády realizujeme všetky triedy ONLINE formou podľa rozvrhu konkrétnej triedy!  Po dobu online formy výuky sa školné znižuje na 60 Eur / vyučovací deň.
V prípade otázok nás prosím kontaktujte: 0907 385 659, studium@vedomaskola.sk.

Krok 1: Vyber si formu štúdia.

PREZENČNE

ONLINE

Krok 2: Vyber si miesto a vyučovací deň.

Krok 3: Vyplň a odošli prihlášku.

Krok 4: Skontroluj si svoju emailovú schránku.

Poslali sme Ti email s inštrukciami k úhrade školného. Pozri, či nespadla do SPAM-u.

Ešte máte nezodpovedané nejaké otázky? Bez váhania nám napíšte na studium@vedomaskola.sk.