Zmena je v tvojich rukách.

Poď študovať Rozpoznanie skutočnosti!

Zažívaj život, v ktorom:

Žiješ vo vzťahoch, ktoré Ťa napĺňajú.

Vytváraš svoju životnú cestu.

Na strachy a obavy pozeráš ako na výzvu.

Konflikty riešiš bez stiahnutého žalúdka.

Priťahuješ si správnych ľudí.

Vieš si ustrážiť svoje hranice.

Objavuješ svoj skutočný potenciál.

Tvoje telo je dlhodobo zdravé a plné sily.

Pokiaľ….

Žiješ v chaose a potrebuješ si upratať život.

V súkromných i pracovných vzťahoch máš ťažkosti s komunikáciou.

Už nechceš žiť vo výkonnostnom režime a v práci si tesne pred vyhorením.

Nevieš sa zorientovať vo svojom životnom smere.

Cítiš, že potrebuješ zmenu a čerstvý vietor do plachiet.

Máš ochotu a vôľu na sebe pracovať.

… tak štúdium Rozpoznanie skutočnosti je pre práve pre Teba!

Poď do toho!

Prvý ročník

Naučíme Ťa spravovať vlastné EGO a osobnosť.

Získaš zručnosti, dôležité pre riešenie konfliktov, vzťahov, ovládanie emócii či strachov.

Pozrieš sa na vlastný spôsob myslenia a vzorce s nadhľadom a úplne novým spôsobom.

Stávaš sa správcom vlastnej OSOBNOSTI a preberáš zodpovednosť za svoj život.

Druhý ročník

Získavaš zručnosti pre správu svojho tela, pocitov a emócii.

Učíš sa starať o vlastné telo a zdravie. Rozširuješ si povedomie o pohybe, výžive a rovnováhe tela.

Sprevádzame Ťa svetom emócií, strachov, nedoriešených životných situácii a túžob.

Stávaš sa plnohodnotným správcom HMOTNÉHO TELA a CITOVÉHO TELA.

Tretí ročník

Zažívaš s nami situácie, ktoré Ti ukážu limity vlastnej mysle a pomôžeme Ti sa od nich oslobodiť.

Uchopuješ zručnosti meditácie ako tréning mysle a jej rozvoj. Nahliadaš za hranicu myslenia.

Spájaš sa s vyšším zámerom tvojho zrodenia.

Stávaš sa plnohodnotným správcom MENTÁLNEHO TELA a DUCHOVNÉHO TELA.

Študenti o štúdiu:

ikona osoba

„Štúdium na UVŽ považujem za jeden z najdôležitejších (zatiaľ 31) rokov môjho života. Nečakal som, že pár lekcií za rok bude mať taký dopad na moju komunikáciu a koexistovanie s okolitými ľuďmi.

Iné cesty vedúce k spokojnejšiemu životu tiež isto existujú, ale táto je skutočne efektívna. Človek sa môže snažiť na veľa vecí prísť sám, ale vďaka tomu, že mi niekto podal návod, AKO mám na ne prísť, je to omnoho ľahšie. Cítim sa slobodnejší, ľudia ma menej rozčuľujú a uvedomujem si, na čom všetkom ešte môžem popracovať. Odporúčam, stojí to za úsilie!“ Michal

ikona osoba

Prvý ročník na univerzite (v mojom ponímaní) slúži na ukotvenie Seba v svetonázore, ktorý je pevným základom pre rozvážny a slobodný život. Efektívne pomáha človeku postaviť sa obomi nohami pevne na zem a pocítiť vlastnú silu, ktorá pramení z rozvážneho postoja.

Po integrovaní jednoduchých, no zároveň život-meniacich „právd“ a techník, ktoré ma univerzita naučila do svojho života, môžem povedať, že sa cítim celkovo vyrovnanejšie, bezpečnejšie, seba-vedomejšie a láskavejšie voči sebe aj okoliu, a okolie mi to zrkadlí (čiže je voči mne vyrovnanejšie, bezpečnejšie a láskavejšie). Ďakujem za to. Petra

ikona osoba

V škole zažijete úctu a prijatie práve takých aký ste, spoznáte svoju hodnotu a objavíte svoje kvality. Z učiva si môžte zobrať iba toľko, koľko práve potrebujete. Skriptá, ktoré dostanete sú Vám k dispozícií do konca života. Je to škola bez kontroly výsledkov. Spoznáte čo je „pravda“.

Nechcem Vám tvrdiť, že iba s touto školou môžete dosiahnuť stav slobody a radosti – iba tvrdím, že máte možnosť zistiť, čo Vám štúdium vie dať, stratiť nemôžete nič.

Pre prihlásenie na Univerzitu u mňa zarezonovala veta ohľadne možnosti lepšie spoznať svoje kvality aj zámer zrodenia. Dostala som to – aj oveľa viac. Jana

Organizácia štúdia:

MOŽNOSŤ A: PREZENČNE

Jeden krát mesačne sa stretávaš so spolužiakmi v triede vo vybranom meste na Slovensku: Bratislava, Nitra, Banská Bystrica, Trnava, Žilina, Nové Zámky, Košice.

Štúdium začína v septembri 2021 a končí v júni 2022. Celkovo absolvuješ 10 vyučovacích dní.

MOŽNOSŤ B: ONLINE

Otvárame tri triedy, vybrať si môžeš z celodennej (jeden krát mesačne) alebo poldennej (dva krát mesačne). Výuka prebieha cez aplikáciu v uzatvorenej triede.

Štúdium začína v septembri 2021 a končí v júni 2022. Celkovo absolvuješ 10 vyučovacích dní (resp. 20 x poldeň).

CENA

Cena je 65 Eur / vyučovací deň.

V prípade úhrady celého školského roka vopred je cena 600 Eur / rok. Vieme poskytnúť zľavu pre ZŤP.

Kontakt pre otázky: osveta@vedomaskola.sk

Staň sa súčasťou komunity ľudí, ktorí sa vzájomne podporujú.

Získaj prístup k výukovým materiálom a doplnkovým seminárom pre študentov.

Podieľaj sa na projektoch, ktoré tvoria slobodnú spoločnosť a vedomý život.

Prihlás sa na štúdium!