Poď študovať!2019-02-17T19:29:00+00:00

Otvárame prihlasovanie na nový študijný rok 2019/2020 trojročného štúdia „Rozpoznanie skutočnosti“ na Univerzite vedomého života! Študovať sa dá v šiestich mestách na Slovensku:  Modra, Trnava, Bratislava, Banská Bystrica, Žilina a Košice.

 

Máš záujem zlepšiť svoje rodinné aj pracovné vzťahy?

Cítiš sa vyčerpane, pod stresom a niekedy Ti situácie prerastajú cez hlavu?

Potrebuješ vo svojom živote zmenu a nevieš, ktorým smerom sa vybrať?

Chceš získať kontrolu nad svojím životom?

Ak áno, tak naša ponuka je určená práve pre Teba!

Zážitková forma výuky a využitie osvedčených techník robia z Univerzity vedomého života jedinečný spôsob vzdelávania, vďaka ktorému naberie Tvoj život úplne nový smer. Objav v sebe potenciál a uchop svoj život pevne do vlastných rúk ešte dnes! 

ČO DOSIAHNEŠ ŠTÚDIOM NA UNIVERZITE?

· Kontrolu nad svojím životom a staneš sa pánom situácií, ktoré sa Ti dejú.

· Naučíš sa konštruktívne zvládať konflikty a využiť ich potenciál pre svoj rozvoj.

· Zlepšíš si vzťahy so svojím okolím – v práci i v rodine. 

· Porozumieš svojim strachom a naučíš sa s nimi pracovať.

· Budeš ľahšie zvládať stresové a napäté situácie. 

· Upevníš si vlastnú vnútornú hodnotu a budeš naplno rozvíjať svoje kvality.

· Naučíš sa pochopiť a riešiť svoje zdravotné problémy.

· Spoznáš nových ľudí, ktorí prechádzajú podobnou životnou etapou ako Ty.

 

„… Prvý stupeň „Rozpoznania skutočnosti“ mi priniesol náuky, ktoré reálne fungujú. Napríklad vyjadrovať svoje pocity v konflikte a byť v tej situácii pravdivý a autentický je veľmi účinná náuka, ako viesť vedomý konflikt. Vtedy sa dokážem niečo o sebe naučiť a tým sa posúvať z miesta. Postupne som získal väčšiu istotu, že život možno žiť slobodnejšie, že byť vedomý znamená byť slobodný, slobodne sa rozhodovať a vyjadrovať sa sám za seba…“ Marián Tóth

pozri ďaľšie referencie

 

KDE A AKO PREBIEHA ŠTÚDIUM? 

Výuka prebieha v uzavretej skupine, v bezpečnej a priateľskej atmosfére  a pod vedením skúsených lektorov.

Forma štúdia: 10 stretnutí 1x mesačne (spravidla v sobotu alebo  v nedeľu) od v čase od 9:00 do 19:00 s prestávkou na výborný obed.  Miesto stretnutí: Modra, Trnava, Bratisava, Žilina, Banská Bystrica, Košice. Cena štúdia: 65 €/ za vyučovacie stretnutie. 

Prihlás sa ešte dnes a rezervuj si miesto v triede, ktorá Ti najviac vyhovuje!

Ak Ťa naša ponuka štúdia oslovila, alebo by si chcel/a bližšie informácie, prihlás sa pomocou formulára nižšie a budeme Ťa kontaktovať.  Pošleme Vám všetky informácie o mieste stretnutí, termínoch, cenách atď.  Na všetky Tvoje otázky radi odpovieme.

PRIHLASOVACÍ FORMULÁR PRE ŠTÚDIUM 

Súhlasím so spracovaním osobných údajov


Súhlas dotknutej osoby podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a tiež zákona o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov č. 18/2018 Z. z. (v ďalšom len „Zákon“).Vyplnením a odoslaním formulára udeľujem Univerzite vedomého života, n. o., so sídlom Na kameni 1773/33, 911 01 Trenčín, IČO: 50364634, v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. a vyššie spomenutého nariadenia EU  súhlas so zhromažďovaním, spracovaním a evidenciou mojich osobných údajov uvedených v predmetnom formulári na dobu neurčitú. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním mailu na info@vedomaskola.sk alebo vyplnením kontaktného formulára s uvedením odvolania súhlasu. Pre informácie o tom, akým spôsobom spracovávame Vaše údaje, prosím kliknite tu : OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV
Print Friendly, PDF & Email