Otvárame prihlasovanie na nový študijný rok 2019/2020 do štúdia

Rozpoznanie skutočnosti

Poď študovať k nám a spoznaj, ako ROZVÁŽNE ŽIŤ!

Nauč sa vedome vytvárať svoju životnú cestu so zámerom prežiť šťastný a naplnený život.

Úspešným človekom je pre nás šťastný človek!

Šťastný človek pozná svoju hodnotu, rozvíja kvality vlastnej osobnosti a učí sa naplno využívať svoj potenciál.
Tento človek vie pôsobiť na svoje okolie spôsobom, ktorý prináša osoh všetkým zúčastneným.“
Jeho zručnosti nazývame jedným slovom – rozvaha.

Zážitková forma výuky a využitie osvedčených techník robia z Univerzity vedomého života jedinečný spôsob vzdelávania, vďaka ktorému naberie Tvoj život úplne nový smer. Objav v sebe potenciál a uchop svoj život pevne do vlastných rúk ešte dnes!

Aké kvality do života získaš?

„Štúdium na UVŽ považujem za jeden z najdôležitejších (zatiaľ 31) rokov môjho života. Nečakal som, že pár lekcií za rok bude mať taký dopad na moju komunikáciu a koexistovanie s okolitými ľuďmi. Iné cesty vedúce k spokojnejšiemu životu tiež isto existujú, ale táto je skutočne efektívna. Človek sa môže snažiť na veľa vecí prísť sám, ale vďaka tomu, že mi niekto podal návod, AKO mám na ne prísť, je to omnoho ľahšie. Cítim sa slobodnejší, ľudia ma menej rozčuľujú a uvedomujem si, na čom všetkom ešte môžem popracovať. Odporúčam, stojí to za úsilie!“

Michal Takács

Štúdium na Univerzite vedomého života mi pomohlo hlavne uvoľniť v sebe pretlak, ktorý som ako matka troch detí, s tendenciou robiť mnoho vecí čo možno najlepšie, mala. Kým som neuvoľnila v sebe napätia zo získaných postojov, nedokázala som napriek všetkej snahe
uplatniť také výchovné metódy k deťom, ktoré súzneli s mojim vnútrom. Teraz som omnoho otvorenejšia názorom, postojom a životnému štýlu iných ľudí, nemám potrebu to hodnotiť a snažím sa zbaviť aj potreby akokoľvek zasahovať do životných lekcií ostatných (ak ma nežiadajú o radu).

Stala som sa omnoho vnímavejšou sama k sebe, mám väčšiu radosť zo života, užívam si prítomnosť ako už dávno nie, a mám aj väčšiu odvahu byť sama sebou a ísť za tým čo chcem. Toto štúdium mi pomohlo vrátiť sa späť k mojej duši. Ďakujem.

Gabriela Frimmová

Univerzita mi dáva praktické návody na šťastný a zmysluplný život. Všetko, čo je písané v mnohých knihách, je v Univerzite pekne ucelené vo forme prednášok pre študentov. Nehovorím, že je to jednoduché bez námahy a peňazí, avšak stojí to za to! Určite odporúčam pre každého, kto sa začal vnútorne prebúdzať a chce na sebe a svojom živote pracovať. Obrovským pozitívom je, že Univerzita vytvorila priestor, kde sa vieme stretnúť podobne naladení ľudia, a slobodne rozprávať o tom, o čom sa v klasickom denno-dennom živote nedá až tak s kým porozprávať a zdielať.  Ďakujem.

Juraj Jaroška

Univerzita vedomého života je pre každého človeka, ktorý je na ceste hľadania a práce s mysľou. Je to komplexný, cenný systém, ktorý vám otvorí všetky nepohodlia, s ktorými ste sa možno ešte ani nestihli identifikovať. Kto hľadá ucelený systém práce s mysľoz, nemusí váhať ani sekundu! Doplní vám znalosti a tie, ktoré už máte, vám vyzdvihne.

Ivana

„Rozpoznávací ročník na Univerzite mi pomohol naučiť sa odosobniť od takzvaných „nepríjemných“ situácií v oblasti vzťahov, emócií, myšlienkových pochodov, a dívať sa na život oveľa triezvejšie a s nadhľadom. Rozpoznávam lepšie seba samého, svoje hodnoty a uvedomujem si, čo od svojho života chcem, čo môžem zmeniť a vylepšiť pre svoj osoh a prospech svojho okolia.

Marek Gmitro

Ako prebieha štúdium?

Náuka Rozpoznania skutočnosti je rozdelená do troch rokov štúdia.

Postupnými krokmi si osvojíš techniky a zručnosti, ktoré plnohodnotne využiješ vo svojom živote.

V prvom ročníku sa venujeme naplno rozvoju osobnosti rozpoznaním svojich kvalít, EGA, potenciálu i myšlienkových vzorcov.

Druhý a tretí ročník venujeme systematickému rozvoju štyroch úrovní ľudskej bytosti: fyzickej, emočnej, mentálnej a duchovnej.

>> Viac o skladbe náuky Rozpoznania skutočnosti a jednotlivých semestroch nájdeš tu. <<

Kde môžeš študovať?

Výuka prebieha v uzavretej skupine, v bezpečnej a priateľskej atmosfére, pod vedením skúsených lektorov.

Výuka prebieha jeden deň cez víkend (v sobotu alebo v nedeľu).

Výnimkou je Bratislava, kde otvárame triedu pre tých, ktorí majú možnosť študovať v pracovný deň.

Forma štúdia: 12  vyučovacích dní, spravidla 1x mesačne v čase od 9:00 do 19:00 s prestávkami.

Cena štúdia: 65 € / vyučovací deň. Pri úhrade celého štúdia v jednej platbe: 60 € / vyučovací deň.

Od septembra 2019 otvárame triedy v mestách:

Poď študovať do prvého ročníka Rozpoznania skutočnosti!

Vyplň formulár nižšie alebo smelo kontaktuj Ivicku Grimovú

0948-668-993 alebo emailom na ivicka@vedomaskola.sk. Poskytneme všetky informácie o mieste stretnutí, termínoch, cenách atď.  Na všetky Tvoje otázky radi odpovieme.

Prihlasovací formulár pre záujemcu o štúdium

Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Súhlas dotknutej osoby podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a tiež zákona o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov č. 18/2018 Z. z. (v ďalšom len „Zákon“).Vyplnením a odoslaním formulára udeľujem Univerzite vedomého života, n. o., so sídlom Na kameni 1773/33, 911 01 Trenčín, IČO: 50364634, v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. a vyššie spomenutého nariadenia EU  súhlas so zhromažďovaním, spracovaním a evidenciou mojich osobných údajov uvedených v predmetnom formulári na dobu neurčitú. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním mailu na info@vedomaskola.sk alebo vyplnením kontaktného formulára s uvedením odvolania súhlasu. Pre informácie o tom, akým spôsobom spracovávame Vaše údaje, prosím kliknite tu : OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV