Nahrávam Udalosti

Nápravná udalosť

Tvorivá predstava ako prevencia závislosti

kurz Náprava závislostí na vzorcoch myslenia

“Prečo ma prenasledujú obavy aj keď reálne sa niet čoho báť? Dá sa zbaviť výčitiek za niečo, čo sa už v skutočnosti nedá odčiniť? Ako sa dá pripraviť na niečo, čo sám/a nedokážem ovplyvniť? Ako si tú hlavu upratať, aby som neprepadol/a do desivých spomienok alebo predstáv, čo všetko by sa mohlo stať?”

Spoločnosť nás presvedčila, že medzi tým, čo sa nám odohráva v hlave a skutočným svetom je radikálny rozdiel. Nie je to tak a ľudia sa prebúdzajú do poznania, že myšlienky a predstavy výrazným spôsobom tú našu realitu ovplyvňujú. Niektorí sa rozhodli ich tlmiť, či rušiť. V kurze Náprava závislostí na vzorcoch myslenia učíme, ako dopadom týchto myšlienok na skutočnosť predchádzať.

„Strom, ktorý svojou korunou dočiahne do neba, má svoje korene v pekle.“

Boli ste už niekedy v pekle? Kto sa bojí zostúpiť do pekla dobrovoľne, skôr, či neskôr do neho aj tak spadne.

Ak sme vás vyššie uvedeným textom zaujali a chcete sa dozvedieť viac, prijmite naše pozvanie na stretnutie s človekom, ktorý „po pekle chodí bosý“.

„Čomu dávame pozornosť, to aj živíme“ naozaj platí. Málokto si však uvedomuje, že pokiaľ nás nepríjemné myšlienky prenasledujú, ide o životaschopný zárodok skazy, ktorý už pozornosti dostal, koľko potreboval aj bez nášho vedomia. Vtedy je nevšímavosť už viac riziková ako osožná.

Na našom kurze si odhalíme podstatu vzniku obáv a výčitiek. Predstavíme vám tiež cvičenie, ktorým sa dá predchádzať dôsledkom, na ktoré tieto obavy, či výčitky upozorňujú.

Pozývame Vás do zdieľanej prednášky zakladateľa kurzu a autora metódy online formou.

Výcvikom Vás bude sprevádzať zakladateľ kurzu – leri Veleslav Švec. Terapeut, ktorého vzdelávanie v tejto oblasti prebiehalo na ulici v „epicentre nákazy“. Bohaté znalosti nadobudol aj v spolupráci s centrom pre liečbu drogových závislostí a veľká skupina ľudí ho pozná tiež ako učiteľa duševnej rozvahy, ktorý pôsobí na Univerzite vedomého života ako vedúci výuky a člen správnej rady.

Ak ste nestihli prvé stretnutie Úvodná online prednáška O pôvode závislostí (popis TU), ponúkame Vám možnosť si ho zakúpiť v podobe nahrávky TUNie je nutné absolvovať prvé stretnutie, ale odporúčame to kvôli hlbšiemu pochopeniu výkladu na ďalších stretnutiach.

Informácie o celom kurze Náprava závislostí na vzorcoch myslenia a o jeho všetkých naplánovaných stretnutiach nájdete TU.

Organizačné informácie:

Termín: 11.9.2022 od 17:30 do 20:30

Kurz prebieha ONLINE na ZOOM-e. Link na pripojenie sa Vám bude zaslaný po prihlásení sa na kurz cez formulár nižšie a uhradení ceny kurzu.

Cena kurzu je 25€ (pri prihlásení sa na celý kurz zľava 10%)

Prihlásiť sa môžete aj na celý kurz za zvýhodnenú cenu (6 online stretnutí, približne raz za mesiac, v pondelok od 17:30 do 20:30), ušetríte tak 10% z ceny kurzu a aj čas za opakované registrácie a platby. Stačí v prihlasovacom formulári nižšie zaškrtnúť políčko “Hlásim sa na celý kurz”. Ak by Vám niektorý termín v budúcnosti nevyhovoval, absolvovať dané stretnutie v nasledovnom novom cykle kurzu (ak sa bude konať). Nie je nutné dodržať poradie stretnutí tak, ako ich uvádzame.

Nahrávku a skriptá poskytujeme len tým, ktorí sa zúčastnia na celom danom online stretnutí.

Pre obmedzenú kapacitu si rezervujte účasť čo najskôr.

Prihlasovací formulár:Go to Top