Zábava v tvorenízivotjehra

Prajem krásny deň všetkým vnímajúcim tieto slová. Koľko krát ste sa zastavili a pozreli  na to čo si každý deň tvoríte. Sú to veci vedomé, alebo tvorené automaticky. Kde dávate pozornosť a koľko vás to stojí energie. Nepýtam sa vás aby ste mi odpovedali. Stačí, keď si odpoviete samy. V úprimnosti k tomu kým ste a čo si dnes tvoríte.

Pre radosť v tvorení je tu možnosť stále. Nech ste v akejkoľvek práci, nech ste kdekoľvek viete zmeniť svoj postoj a tým aj energie k tomu kde ste  a čo v daný deň robíte. Život je jedna veľká zaujímavá hra. Nie je o vážnosti a dôležitosti. Je to viac o radosti a vnútornom naladení na šťastie. Tam človek začne zažívať a využívať svoj plný tvorivý potenciál v akejkoľvek forme. Je naozaj jedno čo robíte, ak to robíte pre seba a robí vám to radosť.

Tvorivé vedomie a vaše podvedomie vám ukazuje veci s ktorými ste sa počas svojich životov stotožnili. No vedzte, že to nemusí byť tak stále. Máte možnosť zmeniť všetko. V tom je zábava tvorenia. Vystúpiť z niečoho čo vám už nevyhovuje, kde máte pocit že stagnujete. Vašim rozhodnutím sa z tejto energie môžete posunúť ďalej. Môže sa stať, že vás tam život bude ešte udržiavať kvôli potrebnej skúsenosti, ktorú ste si vopred vybrali. Preto vydržte a nechajte voľnosť a synchronicitu nech vám dá jasné znamenie na krok k vystúpeniu. Nenáhlite sa, nie je kam. Hrajte sa každým dňom. Užívajte si zodpovednosť za svoje konanie a myslenie, tvorte len tak ako vám spieva duša.

Všetci sme spojení v Jednotnom vedomý. Dopĺňame si spoločné skúsenosti a v kruhoch otvárame väčšie plány pre zhmotnenie evolúcie na Zemi. Užívať si to kde som, je mojou svätou povinnosťou. Som tam teraz a nikdy inokedy. Nevrátim sa dvakrát do toho istého cyklu, no nepochopená skúsenosť sa bude vracať, až kým sa zvedomý a zasiahne celé bytie.

Užívajte si tvorivosť vlastných krás. Žite v plnosti dnešného dňa. Žite vo večnosti Ducha života, ktorý vám ukazuje aké Jednoduché je žiť život v Láske.

Pre dnes v radosti a vďačnosti v živote, deň sa dej.

Prijal: Branislav Alnemiel Rybička

Copyright © Kvantový potenciál je možné v neskrátenej a neupravenej podobe šíriť ďalej nekomerčným spôsobom  len s priložením tohto odkazu na stránku s uvedením zdroja, vrátane tejto poznámky.

www.kvantovypotencial.webnode.sk