Príjemný deň prajem všetkým. Hľadať zmysel života môže mať krásny príbeh, ktorý prinesie človeka do zákutí, kde ešte nikdy nebol. Dosiahne méty, ktoré doposiaľ neprekonal a zažije zážitky, ktoré mu zmenia život. Aj to je zmyslom života, prekonávať samého seba. Vlastné obmedzenia, vlastnú pohodlnosť, vlastný strach. Prejsť cez hranice, ktoré sa zdajú neprekonateľné, ísť do vecí, ktoré sa zdajú ťažkými. Je príjemné vidieť medzi ľuďmi ich vlastné bariéry a hranice, ktoré im život jasne ukazuje, že ich potrebujú prekonať. Dávajú si vlastné obmedzenia, ktoré si postupne búrajú. Človek sa hrá sám so sebou, až kým nepustí všetko čo mu v tom bráni a odovzdá sa životu a bude s ním kráčať každú jednu prítomnú chvíľu.

Prepúšťať energie, ktoré prestali človeku slúžiť  je jednou s foriem transformácie. Vôľou a odhodlaním prepustiť energie, lipnutie, pripútanosť, obmedzenosť, strach, pochybnosti. Čokoľvek čo vám napadne a bráni  v kráčaní vpred. Takpovediac vás to sťahuje do minulosti, alebo budúcnosti ku veciam ktoré sú pripútané k minulosti, či budúcnosti. Je čas ich prepustiť, je čas zmeniť tú energiu a prijať to čo je dnes pre vás pripravené. Stará možnosť hovorí, čisti, pracuj, čisti. Nová možnosť energia hovorí. Prepusti, odovzdaj a choď vpred s tým čo je tu pre teba pripravené teraz. Pozri sa na zmenu, ktorá sa deje a uvoľni všetko čo ťa sťahuje dole. Užívaj si každý jeden krok, každý jeden nádych, každý jeden výdych.

Pre človeka, ktorý žije v pripútanosti programov to môže byť ťažký oriešok. Veď sú to istoty, ktoré mi prinášajú skutočnosť, že žijem. Je to naozaj tak, že strach, obavy a pochybnosti prinášajú ten skutočný dôvod života? Alebo je to len program s ktorým sa človek natoľko stotožnil a nevidí ešte inú rovinu. Tak či onak, transformácie prebieha v celoplanetárnom merítku. Každá jedna prepustená energia, prináša možnosť žiť skutočnosť prítomnú. Každé jedno odpustenie, pritiahne do vášho života viac lásky a súcitu. Každý jeden úsmev prinesie do vášho života viac radosti.

Krása je v jednoduchosti, kde pri výdychu odchádza stará energia a pri nádychu prichádza nová. Je len na vás ako to uchopíte. Konceptov je nespočetné množstvo a kľúčom v tom všetkom je vaše srdce, duša, vaše božské ja, ktoré vie čo je pre vás to správne.

Pre dnes v pohode a radosti večnosti, deň sa dej.

Prijal: Branislav Alnemiel Rybička

Copyright © Kvantový potenciál je možné v neskrátenej a neupravenej podobe šíriť ďalej nekomerčným spôsobom  len s priložením tohto odkazu na stránku s uvedením zdroja, vrátane tejto poznámky.

www.kvantovypotencial.webnode.sk