Vianočná darčeková poukážka
Univerzity vedomého života

Poteš seba alebo tvojich blízkych zážitkom na Univerzite vedomého života!

Chceš si vyskúšať štúdium Rozpoznanie skutočnosti a zistiť, či je pre teba? Otvárame dvere verejnosti! • Zaujali Ťa naše semináre, lebo riešia tvoje životné témy? • A čo tak vyskúšať niektorú z našich odborných škôl?

Poukážku môžeš zakúpiť v rôznych hodnotách, začínajú od 25€.

Poukážky môžeš využiť ako kredit a postupne z nich čerpať na aktivity:

• Účasť na vyučovacom dni štúdia Rozpoznanie skutočnosti v druhom alebo treťom ročníku, aj pokiaľ (zatiaľ) nie si študent.
  • Podujatia a semináre, ktorých vždy aktuálny zoznam nájdeš v časti >> Podujatia <<  (a pravidelne pribúdajú nové).
  • Výuka na ďalších odborných školách Univerzity vedomého života, viac informácií nájdeš v časti >> Odborné školy. <<

Platnosť poukážky je do 31.12.2022.

Postup:

1. Nižšie vo formulári vyplň požadované polia. Môžeš vytvoriť vlastné venovanie a je na Tebe, či sa podpíšeš, alebo ostaneš ako darca neznámy 🙂
  2. Vo formulári si môžeš vybrať hodnotu poukážky, ktorou dotyčného obdaruješ.
  3. Elektronické poukážky doručíme podľa toho, koho email uvedieš. Na Vianoce (24.12.2021) na email obdarovaného, pokiaľ ho uvedieš. Vtedy do email správy vložíme aj text, ktorý uvediete v poli Text pre obdarovaného. Ak uvedieš len Tvoj email, elektronickú poukážku dostaneš po uhradení platby a bude na Tebe komu, s akým venovaním a ako ju daruješ. Môžeš ju vytlačiť a dať pod stromček, poslať poštou alebo v elektronickej podobe preposlať emailom obdarovanému.