Nahrávam Udalosti

Zušľachťovanie cností

kurz Náprava závislostí na vzorcoch myslenia

Cnosť je stavebný prvok našej osobnosti. Rodíme sa s nimi a našou úlohou je zušľachťovať ich.

Áno, cnosti skutočne dostávame do vienka už pri narodení. Sú to stavebné tehličky, z ktorých sa skladá celá naša osobnosť. Musíme si ich však predstaviť v dvoch častiach. Prvá časť je rám. Každý ma svoju jedinečnú podobu. Druhá je živelná sila, ktorá rám vypĺňa. Podobne ako detské formičky. Veď si ich snáď pamätáme. Každá formička, iný tvar. Hviezdička, koliesko, zajačik… bez vlhkého piesku však plastika nevznikne. Rovnako ani z formičiek na pečenie bez cesta medovníky nebudú. Preto máme v živote dve dôležité úlohy, aby sme plnohodnotne mohli naplniť plán našej osobnosti:

  1. Objaviť a prijať nám do vienka dané cnosti – aké máme vlohy?
  2. Naplniť ich životnou silou – čo mám robiť, aby som vlohy správne použil?

Niekto kedysi vyriekol, že úspešné dielo sa skladá z desiatich percent talentu a deväťdesiatich percent driny. Snáď to bude predsa len pol na pol.

V kurze Náprava závislostí na vzorcoch myslenia prinášame tému Zušľachťovania cností. Keď sme naše vlohy už objavili napríklad pomocou metódy Tvorivej predstavy, je čas ich naplniť. Ako na to?

Pozývame Vás do zdieľanej prednášky zakladateľa kurzu a autora metódy online formou.

Výcvikom Vás bude sprevádzať zakladateľ kurzu – leri Veleslav Švec. Terapeut, ktorého vzdelávanie v tejto oblasti prebiehalo na ulici v „epicentre nákazy“. Bohaté znalosti nadobudol aj v spolupráci s centrom pre liečbu drogových závislostí a veľká skupina ľudí ho pozná tiež ako učiteľa Rozpoznania skutočnosti, ktorý pôsobí na Univerzite vedomého života, ako garant náuky a predseda správnej rady.

Ak ste nestihli prvé stretnutie Úvodná online prednáška O pôvode závislostí (popis TU), ponúkame Vám možnosť si ho zakúpiť v podobe nahrávky TUNie je nutné absolvovať prvé stretnutie, ale odporúčame to kvôli hlbšiemu pochopeniu výkladu na ďalších stretnutiach.

Informácie o celom kurze Náprava závislostí na vzorcoch myslenia a o jeho všetkých naplánovaných stretnutiach nájdete TU.

Organizačné informácie:

Termín: 9.10.2023 od 17:30 do 20:30

Kurz prebieha ONLINE na ZOOM-e. Link na pripojenie sa Vám bude zaslaný po prihlásení sa na kurz cez formulár nižšie a uhradení ceny kurzu.

Cena kurzu je 25€ (pri prihlásení sa na celý kurz zľava 10%)

Prihlásiť sa môžete aj na celý kurz za zvýhodnenú cenu (6 online stretnutí, približne raz za mesiac, v pondelok od 17:30 do 20:30), ušetríte tak 10% z ceny kurzu a aj čas za opakované registrácie a platby. Stačí v prihlasovacom formulári nižšie zaškrtnúť políčko “Hlásim sa na celý kurz”. Ak by Vám niektorý termín v budúcnosti nevyhovoval, absolvovať dané stretnutie v nasledovnom novom cykle kurzu (ak sa bude konať). Nie je nutné dodržať poradie stretnutí tak, ako ich uvádzame.

Nahrávku a skriptá poskytujeme len tým, ktorí sa zúčastnia na celom danom online stretnutí.

Pre obmedzenú kapacitu si rezervujte účasť čo najskôr.

Prihlasovací formulár:Go to Top