Praktické cvičenia Rozpoznania skutočnosti formou ONLINE

Stretnutia prebiehajú ONLINE cez aplikáciu Zoom. Link na pripojenie zasielame v deň kurzu registrovaným účastníkom s platnou úhradou za stretnutie.

Na stretnutie je potrebné sa prihlásiť vopred. Pre obmedzenú kapacitu si rezervujte svoje miesto čo najskôr.

Ak máte záujem o zorganizovanie Praktických cvičení Rozpoznania skutočnosti osobným stretnutím vo vašom meste, napíšte nám správu na podujatia@vedomaskola.sk.

leriho voľný štýl

Máte vo vašom vzťahu krízu, ktorej neviete nájsť riešenie?
Ste rodič a prestávate rozumieť vlastným deťom?
Cítite sa v práci, rodine alebo v inej situácii ako v pasci?
Chcete sa proste len poradiť o problémoch, ktoré zažívate s odborníkom alebo len chcete zažiť podporu skupiny, ktorá možno rieši niečo podobné ako vy?

Skúste sa nechať inšpirovať náukou Rozpoznanie skutočnosti, pomocou ktorej vám jej učiteľ a garant odpovie na všetky otázky a možno vám pomôže nájsť na vaše hlavolamy aj správne riešenie.

Stretnutím vás bude sprevádzať leri Veleslav Švec

Trvanie a cena:
Stretnutie prebieha od 14:00 do 17:00.
Cena za jedno stretnutie je 25€.

Aktuálne stretnutia

Meditačné sústredenia

Naša osobnosť je prepracovaný nástroj, ktorý slúži k nášmu vyjadrovaniu – k tvorbe. Potrebuje sa ju však naučiť správne používať, aby sme mohli tvoriť slobodne, v súlade so svojimi zámermi. Meditačné sústredenie vedie k jasnému pochopeniu toho, čo máme robiť v každom jednom okamihu. Jeho pravidelným opakovaním meníme spôsob uvažovania a každým dňom sa stávame o kúsok (s)pokojnejším a slobodnejším človekom.

Pozývame Vás vykročiť na cestu za osobnou meditačnou praxou a k vedomostiam, ktoré Vám pomôžu sa zorientovať vo Vašom vnútornom svete.

Sústredením sprevádza Veronka Garbanová. Žiačka, ktorá našla domov v učení Žiaraslávija a začala podľa neho žiť. Svoje znalosti zbierala počas štúdií filozofie v našom hlavnom meste a taktiež počas praktizovania meditácie na samote v lese, kde strávila vyše päť rokov v ústraní. Láska k poznaniu a záujem o vlastnú duchovnú prax ju priviedli na Univerzitu vedomého života, kde okrem toho, že vyučuje, pôsobí ako vedúca výuky a členka správnej rady.

Trvanie a cena:
Stretnutie prebieha od 19:00 do 20:30.
Cena za jedno stretnutie je 8€.

Aktuálne stretnutia

20. mája ❊ 19:0020:30