Duchovné centrum RIME DZONG

1. Udalosti
  2. Miesto konania
  3. Duchovné centrum RIME DZONG
Udalosti at this miesto udalosti

Akaša | Škola živlovej mágie

Duchovné centrum RIME DZONG Podkozice 594, Podkozice, Slovakia (Slovak Republic)

Zámer víkendu Pred tvorbou nášho sveta sa Stvoriteľ bol v stave neprejavenia. V tejto fáze tvorby si tvorbu premyslel od

Oheň | Škola živlovej mágie

Oheň je jedna z dvoch tvorčích síl tvorby nášho sveta. Je opakom živlu vody. Predstavuje v našom svete intelekt, zacielenie, tlak.

Vzduch | Škola živlovej mágie

Pri tvorbe nášho sveta Stvoriteľ použil dve tvorčie sily, Oheň a Vodu. Sú to sily, ktoré by sa v tvorbe vyrušili,

Voda | Škola živlovej mágie

Voda je jedna z dvoch tvorčích síl tvorby nášho sveta. Je opakom živlu ohňa. Predstavuje emócie, temnotu a stagnáciu. Zároveň vodu