1. Udalosti
  2. Miesto konania
  3. Online
Udalosti at this miesto udalosti

Meditačná výzva – začni deň s radosťou

Online

Priatelia, pozývame Vás opäť do meditačnej výzvy - MEDITUJEM PRAVIDELNE, každé ráno, 1 mesiac, 20 minút. Tentokrát sa v krátkych ranných meditáciách zameriame na stav neosobného ticha. Čo to je? Niekedy sa v meditácii snažíme...byť ticho, nemať myšlienky...ale stav vnútorného ticha nie je o snažení osobnosti, nie je vytvorený našou mysľou. Toto vnútorné ticho presahuje našu osobnosť. Netreba ho vytvoriť a ani sa nedá vytvoriť. Môžeme ho však objaviť, rozpoznať. Ako našu vnútornú podstatu. Toto ticho, hlboký pokoj, čistá láska je v nás prítomné aj v čase chaosu či emočnej búrky. Nie je neživé, nudné, či stagnujúce. Naopak, podporuje našu živosť, vitálnosť, kreativitu a tvorivosť. Spája nás s najvyšším potenciálom našej duše.

ŽiJA meditácie: 12-týždňový meditačný kurz pre začiatočníkov UTOROK

Online

Priatelia, s radosťou Vás pozývame na 12-týdňový cyklus online meditácií s Nikou Laňkovou, ktorý je zameraný na zvedomenie si našej podstaty - VEDOMIA. Meditačný online kurz pozostáva z 12 stretnutí v priebehu 13 týždňov (1 týždeň je pauza). Stretnutia prebiehajú cez Skype.

240€

ŽiJA meditácie: 12-týždňový meditačný kurz pre pokročilých PONDELOK

240€

ÚVOD DO MEDITÁCIE – webinár zDARma – teória s praktickou ukážkou

Online

Priťahuje Vás zručnosť meditácie? Srdečne Vás pozývame na webinár zDARma ÚVOD DO MEDITÁCIE s Nikou Laňkovou. Webinár je ochutnávkou obľúbených meditačných ŽiJA kurzov, ktoré Nika sprevádza. Bude obsahovať interaktívnu teoretickú časť ako aj praktickú ukážku meditácie.

ŽiJA cesta duše: 12+1 týždňový meditačný online kurz, UTOROK

Online

Chcete sa rozvíjať v zručnosti meditácie? Pozývame Vás na 12+1 týždňový meditačný cyklus ŽiJA: cesta duše, v ktorom budeme rozvíjať stav neosobného ticha. Obľúbeným meditačným online kurzom sprevádza jeho autorka, Nika Laňková. ,,Niekedy sa snažíme v meditácii nemať myšlienky, nahradiť "zlé" myšlienky tými "správnymi" prípadne vytrvalo bojujeme s našim nepriateľom egom, lebo tak sme to počuli: ego je zlé a stojí nám na ceste k nášmu osvieteniu. V ŽiJA meditáciách volíme iný prístup a učíme sa rozpoznať našu podstatu - vedomie. Toto vedomie je vždy prítomné. Akékoľvek myšlienkové procesy prežíva naša osobnosť, akékoľvek emócie prechádzajú našou osobnosťou, na pozadí akéhokoľvek diania je TICHO. Neosobné ticho. Čím viac spočívame v tomto stave, myseľ sa navracia do prirodzenej rovnováhy. Liečia sa zranenia. Rozvíja sa tvorivosť a jedinečnosť našej duše. Objavuješ pokoj a radosť bez príčiny. Objavuješ SEBA ako vedomie. Tento stav je nám VŽDY dostupný a je stále prítomný. Ako slnko, ktoré žiari za oblakmi myšlienok.

ŽiJA cesta duše: 12+1 týždňový meditačný online kurz, PONDELOK

ŽiJA meditácie: 12+1 týždňový online kurz – UTORKOVÝ

Online

Chcete sa rozvíjať v zručnosti meditácie? Priťahuje Vás skúmanie vášho vnútorného sveta? Opäť otvárame nový cyklus Ži JA meditačných kurzov. Kurz je vhodný aj pre začiatočníkov. Meditácia nám umožňuje nájsť v našom vnútri odpovede na naše otázky, aj na otázku kto som? Tým priamo zvyšuje mieru našej zodpovednosti - schopnosti odpovedať na otázky života. Napĺňa nás pokojom, poznaním a prirodzene v nás rozvíja súcit, ktorý nie je výsledkom žiadnej doktríny, ale je našou prirodzenou súčasťou. Stávame sa pozornejším voči znameniam a vnemy nám radia, ako smerovať náš prejav, aby bol osožný pre všetky cítiace bytosti. Keď je naša myseľ pokojná, dokážeme vnímať to, čo je. Skutočné. Tréningom sa dostávame za obmedzenia našej mysle, ktorá je súborom naučených programov a stávame sa SLOBODNÍ. A zodpovednosť a sloboda idú ruka v ruke.

ŽiJA meditácie: 12+1 týždňový online kurz – PONDELKOVÝ

260€

Ži JA – letná škola meditácie pre pokročilých, 8-týždňový online kurz UMENIE TICHA

Online

Pozývame Vás do letnej školy meditácie - UMENIE TICHA. Tento 8-týždňový online kurz je zameraný hlavne na rozvíjanie zručnosti neosobného ticha. Je to vysoko-liečivý stav bytia, ktorý nás spája s našim bytím, podporuje rozvoj nášho tvorivého potenciálu, urýchľuje liečbu emočných zranení, harmonizuje myseľ a zvedomuje nám našu podstatu.

220€

Ži JA – 11-týždňový UTORKOVÝ meditačný ONLINE kurz

132€

Ži JA – 11-týždňový PONDELKOVÝ meditačný ONLINE kurz

132€

Ži JA – 12-týždňový UTORKOVÝ meditačný ONLINE kurz

144€

Ži JA – 12-týždňový PONDELKOVÝ meditačný ONLINE kurz

144€

Môj osobný priestor alebo ako diplomaticky povedať: Teraz mi dajte pokoj! (online)

Online

Prečo som vo vzťahu s milovaným/ou vyrušovaný? Je môj nárok na súkromie prejav sebeckosti, či poruchy? Čo by som mal vo funkčnom vzťahu zdieľať a čo mi má patriť vždy? Kedy mi v práci prekračuje hranice môj kolega, či dokonca šéf? Ako si mám zachovať súkromie v komunitnom súžití? Do kedy mám rozhodovať sám za seba a od kedy sa mám prispôsobiť? Je súkromný priestor len pre egocentrikov? Dá sa vybudovať súkromie, aj keď na to nie sú materiálne predpoklady?

13€