Vydajte sa na cestu za osobnou meditačnou praxou a ponorte sa do štúdia i praktizovania Žiaraslávnych Véd.

Ako stretnutie prebieha?

Termíny:
– večer, každý druhý pondelok, od 19:00 do 20:30
– ráno, každý druhý utorok, od 6:30 do 8:00

Program:
Vededená meditácia a priestor na otázky.

Cena:
8€ za stretnutie

alebo
56€ za permanetku za 8 stretnutí

Kde:
Kurz prebieha ONLINE cez Zoom.

Link na pripojenie sa Vám bude zaslaný po prihlásení sa na kurz cez formulár nižšie a uhradení ceny kurzu. Na stretnutie je potrebné sa prihlásiť vopred.

Pre obmedzenú kapacitu si rezervujte svoje miesto čo najskôr. Veronika pravideľne usporiadava osobné stretnutia, na ktorých vedie praktické cvičenia v prírode. Viac informácii o osobných víkendových sústredeniach sa dozviete na podujatí.

Stiahni si text Žiaraslávneho rozjímacieho sústredenia a medituj samostatne

Veronka Garbanová

Veronka opiera svoje učenie o rodnú reč, v ktorej objavavila čaro poznania, zakoreneného v pôvodnom význame slov a pradávnych symbolov. Je priamo napojená na Slávne védy, ktoré praktizuje i vyučuje po celom Slovensku.

“Všetko hmotné je prejavom jednej tvorivej sily, ktorá sa javí v rôznych farbách, vlastnostiach, štrutkúrach, vzdialenostiach i dokonca v rôznych vekoch. Hmota je večne sa meniaca, plynúca a nestála textúra jednej energie, ktorá sa mení v závislosti od nášho vnímania. Akoby sa Stvoriteľ hral na schovávačku sám so sebou.”

Kúpte si permanentku na 8 stretnutí
za zvýhodnenú cenu 56€