Navigácia zobrazení

Udalosť Navigácie Zobrazení

Zdravý sed nie je mýtus – online – ZRUŠENÉ

Online - ZOOM (1) Link dostanete od organizátora emailom

Chrbát a chrbtica sú časti, ktoré dobre poznáme hlavne vtedy, keď sa ozývajú obmedzujúce bolesti. Viete ale, že vznikajú nerovnováhou zapojenia svalov? A to tých, ktoré sú im najbližšie? Svaly jadra tela nastavujú veľmi detailne dôležité kosti a kĺby do polôh, kde bolieť nemajú. Ak teda bolesť vzniká, riešenie sa nachádza aj v pochopení fungovania vnútra tela, prepojenia svalov CORE a cvičení, ktoré sú účinné, nie ťažké.

ZEM – z cyklu Škola živlovej mágie

Sen Zeme Polianka 34, Polianka, Slovenská republika, Slovenská republika

Zem môžeme pripodobniť výrobkom v dielni, ktorú sme si opísali pri vzduchu. Zem je výsledným produktom pôsobenia všetkých živlov. Ale že je krásna a rôznorodá… Aj tento víkend budeme intenzívne skúmať tento živel a následne s ním pracovať. Po piatich mesiacoch dennodennej praxe s vyššími živlami už budeme vedieť pôsobiť v skrytom svete. Naučíme sa techniku, ktorú môžeme použiť napríklad pri tvorbe amuletu. Záver býva oslavou a treba si ju riadne užiť, aby tomu tak bolo, aj mi budeme mať záverečný iniciačný obrad.

120€ + text

Tajomstvá a mágia včiel – Kurz liečenia včelodarmi

Mýto pod Ďumbierom

V procese evolúcie sa na „našej“ planéte striedali rôzne tvory. Každý z nich mal svoju stratégiu prežitia a... väčšina tvorov neúspešne čelila vyhynutiu. Až na jedného – tvora, ktorý je manifestovaný tisíckami relatívne samostatných jedincov.  Týmto tvorom je Včelstvo, jeden Tvor o tisícoch členov. Stratégia prežitia  včelstva je tak unikátna a jedinečná, že podnietila vznik samostatného liečebného odboru nazvaného APITERAPIA  - po slovensky – liečenie včelími produktmi. Vo svojej jedinečnosti spája do jedného funkčného celku jedinečnosť včiel s  aromaterapiou, fytoterapiou, vibračno - frekvenčnou  terapiou, termoterapiou a ionoterapiou. Výsledok? Tieto Tvory prežívajú na tejto planéte už viac ako 100 miliónov rokov  a teda sú staršie, než čokoľvek, čo poznáme. Kurz Liečenie včelodarmi Vám sprostredkuje informácie o včelích produktoch, ktoré udržia i prinavrátia stratenú rovnováhu (zdravie), ako aj o účinku a  spôsoboch ich užívania.

65€

Tvorivá predstava – Nápravná udalosť – online

Online - ZOOM (1) Link dostanete od organizátora emailom

Boli ste už niekedy v pekle? Kto sa bojí zostúpiť do pekla dobrovoľne, skôr či neskôr do neho aj tak spadne. Málokto si uvedomuje, že pokiaľ nás prenasledujú nepríjemné myšlienky, ide o životaschopný zárodok skazy, ktorý už pozornosti dostal, koľko potreboval. Aj bez nášho vedomia. Vtedy je nevšímavosť už viac riziková ako osožná. Na našom kurze si odhalíme podstatu vzniku obáv a výčitiek. Predstavíme vám tiež cvičenie, ktorým sa dá predchádzať dôsledkom, na ktoré tieto obavy, či výčitky upozorňujú.

25€

Chrbát a chrbtica v každodennej záťaži – online

25€

Zvládanie stresu: Život v otvorení – Rozpínanie a zmršťovanie (online)

Online cez Google Meet Link dostanete od organizátora emailom

Stres je najmä zmršťujúca uzatvárajúca sila, spôsobujúca tlak a napätie. Táto sila nás môže ubíjať, často až paralyzuje naše fyzické, mentálne a emočné telá. Naším cieľom nie je stres potláčať, ale uvedomiť si, ako vzniká, prejavuje sa a rozvíjať opačnú - rozpínajúcu a otvárajúcu silu.

Zvládanie stresu: Život v otvorení – Rovnováha a uvoľnenie (online)

Cacao ceremónia v Košiciach

Authentica Hlavná 117, Košice, Slovenská republika

Kakao je podľa juhoamerických tradícií plodom, ktorý prepája svet ducha – otca, so svetom matky – zemou. Ak ste už vo svojom živote mali čokoládu veľmi dobre viete, ako vám to pozdvihne a zlepší náladu. Kakao je silným antioxidantom a pomáha telu doplniť také látky, ktoré ho uzdravujú v niektorých aspektoch. Prinášajú uvoľnenie a nabudenie zároveň, pohladenie duši a pozdvihnutie ducha.

Škola Bezpečnosti – BOJ Z BLÍZKA

Mýto pod Ďumbierom

Kurz bezpečnosti má potenciál ukázať cestu k svetlu i v dobe najväčšieho temna... dostaneš praktické, uchopiteľné  návody na účelové správanie sa jednak v bežných situáciách nášho života, jednak v situáciách, ktoré sú reálne nebezpečné.

63€

V Prenatálnom Bytí (III.) – Moja prvá kosť

Zen Flow Studio Račianske mýto 10990/1C, Bratislava, Slovenská republika

Pozývam Vás objaviť a pripomenúť si svet pohybu, ktorým Vaše telo prešlo v prenatálnom období. V sérií dielní V Prenatálnom Bytí si na vlastnom tele zakúsime tekutý pohyb prebiehajúci v každej našej bunke, spojíme sa so svojím zdrojom – so živým centrom v nás a rozpohybujeme našu prvú kosť v tele – chrbticu.

44€

Zvládanie stresu: Život v otvorení – Tekutosť a prijatie (online)

KLENOTY DUŠE V NOVOM TELE: Očista a odpúšťanie

Prameň Života Cinobaňa, Cinobaňa, Slovenská republika, Slovenská republika

Očista a odpúšťanie Na začiatku novej cesty potrebujeme prepustiť všetko, čo nám bráni v našom raste a rozvoji. Potrebujeme sa vzdať rôznych obáv, strachov, túžob, vzdorov, závislosti, lipnutia i pnutí, ktoré pochádzajú z našej minulosti. Tento proces sa nazýva očista. Učiteľ prichádza vtedy, keď je žiak pripravený. Na to, aby sme sa mohli niečo nové naučiť, potrebujeme prepustiť to staré, a unavené, čo nám bráni v našom raste.

120 € + text

Cacao ceremónia v Poprade

Lahodnosti Námestie svätého Egídia 3633/44, Poprad

25€

Ľahký a stabilný krok aj v barefoot, či bez – online

Online - ZOOM (1) Link dostanete od organizátora emailom

Naše nohy a chodidlá nás nosia celý život. Aj v extrémnych podmienkach by mali byť našou stabilnou súčasťou. Prečo sú však v poslednej dobe najviac operované bedrové a kolenné kĺby? Odpoveďou môže byť aj prispôsobenie sa topánkam. Preto prichádza trend Barefoot obúvania. Barefoot však nesmie byť len prístup k obúvaniu, ale aj k pohybu - chôdze človeka po všetkých povrchoch. Ako natrénovať stabilnú nohu, ktorá sa len tak nepokĺzne, dokonca bude istá a zodpovedná v každej topánke? To bude cieľom našej online prednášky o ľahkom a stabilnom kroku.