Lovinka

Events at this venue

ŽENA: sila bojovníčky

Lovinka Cinobaňa 350, Cinobaňa

Milá žena, veríš v silu svojich snov? Vieš ich aj zhmotniť? Pozývame Ťa na víkendový seminár ŽENA: sila bojovníčky, kde sa budeme venovať práci s vnútorným archetypom bojovníčky. Nie, nebudeme bojovať. Budeme sa učiť jasnosti nášho konania. Keď sa zmierime s našimi tieňmi a strachmi, mení sa naše vnímanie skutočnosti. Dokážeme konať s JASNOSŤOU. Môžeme sa prejavovať veľmi dynamicky a aktívne. No táto aktivita vychádza z vnútorného pokoja. Preto mieri PRESNE. Takéto konanie nie je motivované vzdorom, či bažením. Vychádza z JASNOSTI vnútorného zámeru.

300€

ŽENA: sila nehy s koreňmi (úvod)

Lovinka Cinobaňa 350, Cinobaňa

Milá žena, s láskou Ťa pozývame na seminár ŽENA: sila nehy s koreňmi – úvodný seminár z cyklu Posvätného ženstva Kňažky Irije. 4 dni plné PRAXE. Nástroje vnútornej alchýmie, ktoré Ti zmenia život. A sprievod plný ženskej nehy a lásky - Nika Laňková.

360€

ŽENA: SILA MATKY – Kňažky Irije

Lovinka Cinobaňa 350, Cinobaňa

Milá žena, pozývame Ťa na seminár ŽENA: SILA MATKY z cyklu seminárov Posvätného ženstva KŇAŽKY IRIJE, ktoré sprevádza Nika Laňková. Seminár sa uskutoční v lone panenskej prírody Lovinky. Budeme sa venovať ozdravnej práci s archetypom MATKA. Nie, nevadí, ak nemáš deti. Archetyp matky bude o vstúpení do skutočnej lásky. Budeme prepúšťať naše podprahové tendencie a hry na pseudolásku, kedy naša starostlivosť o blízkych je žobronením o lásku a pozornosť. Budeme sa učiť ako sa napojiť na zdroj lásky vo svojom vlastnom vnútri a z tohto miesta potom vykonávať starostlivosť o domácnosť, tvorenie či zdieľanie s blízkymi. Čo sa tým mení? Úplne všetko. A my si môžeme vytvárať pravdivé vzťahy, kde nemáme potrebu manipulovať našim okolím, prepúšťame hru na vinu a trest. Pretože to, čo má každá obeť či tyran spoločné je neschopnosť vyživiť sa zvnútra. Paradoxne tieto hry nám vyhovujú, pretože prinášajú emočný benefit pre obe zúčastnené strany. Naše ego sa totiž nezúčastňuje ničoho, čo pre neho nemá zmysel a tak si vytvorilo, často aj generačne, stratégie prežitia, ktoré nám do života prinášajú viac utrpenia ako radosti. Si pripravená ich prepustiť?

ŽENA: SILA ČARODEJKY

Lovinka Cinobaňa 350, Cinobaňa

ŽENA: SILA ČARODEJKY Milá žena, pozývame Ťa na seminár ŽENA: SILA ČARODEJKY z cyklu seminárov Posvätného ženstva KŇAŽKY IRIJE, ktoré sprevádza

AKÁŠA – z cyklu Škola živlovej mágie

Lovinka Cinobaňa 350, Cinobaňa

AKÁŠA - z cyklu Škola živlovej mágie Na toto podujatie je potrebné sa prihlásiť cez formulár nižšie. Po uhradení zálohy Vám

120€ + v texte

ŽENA: sila nehy s koreňmi

Lovinka Cinobaňa 350, Cinobaňa

Milá žena, pozývame Ťa na seminár ŽENA: sila nehy s koreňmi – úvodný seminár z cyklu seminárov posvätného ženstva KŇAŽKY IRIJE, ktoré sprevádza Nika Laňková. Nie, tento seminár nie je o tom, aká by si mala byť. Tento seminár je o tom, KTO SI? Objav kto si, pod nánosom programov, presvedčení či zranení, ktoré Ti už neslúžia. Dovoľ si naplno využiť svoj ženský potenciál, rozvíjať svoju jedinečnosť, tvorivosť, dary svojej duše v súlade so svojou prirodzenosťou. Stáť v PRAVDE vyžaduje odvahu.

ŽENA: sila milenky

Lovinka Cinobaňa 350, Cinobaňa

Milá žena, pozývame Ťa na seminár ŽENA: sila milenky z cyklu seminárov posvätného ženstva KŇAŽKY IRIJE, ktoré sprevádza Nika Laňková. Budeme rozvíjať a uzdravovať archetyp milenky v nás. Ako sa vyživiť zvnútra, ako sa odovzdať životu a stať sa mu milenkou? Čakajú nás taoistické i tantrické techniky na liečenie a harmonizáciu ženského lona. Prepustíme pocity hanby či viny z nášho tela a zvedomíme si dary posvätnej sexuality.

Ži JA: SILA LÁSKY

Lovinka Cinobaňa 350, Cinobaňa

Ži JA: SILA LÁSKY Pozývame Vás na víkendové meditačné sústredenie Ži JA: SILA LÁSKY v lone panenskej prírody centra Lovinka, v láskyplnom sprievode

ŽENA: sila bojovníčky

Lovinka Cinobaňa 350, Cinobaňa

Milá žena, pozývame Ťa na seminár ŽENA: sila bojovníčky z cyklu seminárov posvätného ženstva KŇAŽKY IRIJE, ktoré sprevádza Nika Laňková. Počas tohto seminára sa budeme venovať aktivácii vnútorného archetypu žiarivej bojovníčky. Prepustíme súperenie a boj o moc a oprieme sa o tvorivú silu v našom vnútri.

ŽENA: sila matky

Lovinka Cinobaňa 350, Cinobaňa

Milá žena, pozývame Ťa na 4-dňový transformačný seminár ŽENA: sila matky. Počas tohto seminára sa budeme venovať ozdravnej práci s archetypom MATKA. Nie, nevadí, ak nemáš deti. Archetyp matky bude o vstúpení do skutočnej lásky. Budeme prepúšťať naše podprahové tendencie a hry na pseudolásku, kedy naša starostlivosť o blízkych je vlastne žobronením o lásku a pozornosť. Budeme sa učiť ako sa napojiť na zdroj lásky vo svojom vlastnom vnútri a z tohto miesta potom vykonávať starostlivosť o domácnosť, tvorenie či zdieľanie s blízkymi. Čo sa tým mení? Úplne všetko. A my si môžeme vytvárať pravdivé vzťahy, kde nemáme potrebu manipulovať našim okolím, prepúšťame hru na vinu a trest. Pretože to, čo má každá obeť či tyran spoločné je neschopnosť vyživiť sa zvnútra.

ŽENA: Sila nehy s koreňmi

Lovinka Cinobaňa 350, Cinobaňa

Milá žena, pozývam Ťa na transformačný seminár ŽENA: sila nehy s koreňmi. Seminár je zameraný na aktiváciu duchovného srdca i lona