Aktuálne oznamy k situácii v Slovenskej republike

Milí študenti,na vašu otázku k aktuálnej situácii ohľadom opatrení vlády vám posielame stručné informácie.

Riadime sa podľa “protipandemických opatrení – Hromadné podujatia“, teda stále organizujeme aj prezenčnú výuku. V tomto trende pôjdeme aj naďalej.
Situácia sa mení každým týždňom, preto odporúčame byť v kontakte so svojim triednym učiteľom/vedúcim semestra, ktorý najlepšie pozná situáciu v meste a vašej triede.

>>>Odkaz na aktuálne podmienky Hromadných podujatí tu. <<<

Zároveň v prípade záujmu vám ponúkame možnosť zameniť svoju účasť v prezenčnej výuke na ONLINE formu.
Pokiaľ požiadavka na online triedy stúpne, budeme ich postupne vytvárať.

Nachádzame sa v časoch, kedy aj spoločne sa musíme naučiť vytvárať také podmienky, ktoré budú zmierením všetkých zúčastnených strán.
Prosíme, aby ste sa správali zodpovedne hlavne voči sebe, čo pre nás znamená:
Starajte sa o seba. Dbajte na oddych a svoje potreby. Všetko robte do hraníc svojich síl. Pracujte na svojich pocitoch, strachu a emóciách.
Usmievajte sa, zažívajte radosť.

My vás veľmi radi budeme sprevádzať aj naďalej v štúdiu Rozpoznanie skutočnosti a Odborných školách UVŽ.

Pre ONLINEistov:

Pre pripojenie k online vyučovaniu použite aplikáciu Zoom, ktorú stiahnete tu, alebo cez URL odkaz v pozvánke na vyučovací deň. Tento odkaz použite v termíne výuky pre pripojenie sa do vyučovacej miestnosti.

Technické vybavenie potrebné na pripojenie sa k vyučovaniu je smartfón (adnroid, iPhone), alebo PC (windows, linux, mac) a nainštalovaná aplikácia. Prípadné problémy a otázky riešte so študijným oddelením na studium@vedomaskola.sk.

Aktuálnosť údajov je k 20.01.2022