Aktuálne oznamy k situácii v Slovenskej republike

Milí študenti,

čo sa týka aktuálnej situácie v Slovenskej republike, ktorá ovplyvňuje aj našu výuku, riadime sa aktuálnou vyhláškou. Na tejto stránke Vás budeme informovať  o aktuálnych zmenách výuky, formy, miesta, alebo termínov.

Výuka prebieha podľa plánovaných termínov.

Vyučovanie prebieha prezenčnou aj online formou, podľa vypísaného rozvrhu.

Pre pripojenie k online vyučovaniu použite aplikáciu Zoom, ktorú stiahnete tu, alebo cez URL odkaz v pozvánke na vyučovací deň. Tento odkaz použite v termíne výuky pre pripojenie sa do vyučovacej miestnosti.

Technické vybavenie potrebné na pripojenie sa k vyučovaniu je smartfón (adnroid, iPhone), alebo PC (windows, linux, mac) a nainštalovaná aplikácia. Prípadné problémy a otázky riešte so študijným oddelením na studium@vedomaskola.sk.

Aktuálnosť údajov je k 05.10.2021 21:00.