Aktuálne oznamy k situácii v Slovenskej republike

Milí študenti,

vzhľadom na aktuálnu situáciu v Slovenskej republike, ktorá ovplyvňuje aj našu výuku, Vás budeme informovať na tejto stránke o aktuálnych zmenách výuky, formy, miesta, alebo termínov.

Výuka prebieha podľa plánovaných termínov.

Vyučovanie dočasne meníme na ONLINE formu.

Pre pripojenie k vyučovaniu použite aplikáciu Zoom, ktorú stiahnete tu, alebo cez URL odkaz v pozvánke na vyučovací deň. Tento odkaz použite v termíne výuky pre pripojenie sa do vyučovacej miestnosti.

Technické vybavenie potrebné na pripojenie sa k vyučovaniu je smartfón (adnroid, iPhone), alebo PC (windows, linux, mac) a nainštalovaná aplikácia. Prípadné problémy a otázky riešte so študijným oddelením na studium@vedomaskola.sk.

Aktuálnosť údajov je k 20.10.2020 13:00.

Milí študenti, pre obdobie, počas ktorého vás budeme vyučovať online, sme sa rozhodli znížiť školné.

• Študent platiaci sumu 65€ (štandarná platba) sa znižuje na sumu 60€.
  • Ročné predplatné: na základe individuálnej dohody, keďže nevieme ako dlho tento stav bude trvať. Vedieme vás v evidencii a budeme s vami v kontakte.
  • Platiaci sumu 45€ (zľavnenú) : zostáva na sume 45€

Ak ste už zaplatili plné školné za vyučovací deň, je možné rozdiel vrátiť.

V prípade otázok kontaktujte prosím študijné oddelenie a prosíme o trpezlivosť.

Aktuality zverejňujeme postupne aj na stránkach:

Prajeme krásne študijné dni! 🙂

Zmeny v rozvrhu

ZMENA PRE 2. ročník, 2. VD ŽILINA: Výmena vyučujúcich!

Milí študenti, vyučovací deň s Matejom a Veronikou sa presúva na koniec semestra z dôvodu pohybovo najaktívnejším a kontaktným druhom výuky. Veríme, že si tento deň budete môcť zažiť osobným stretnutím hneď po uvoľnení politických opatrení.

V tomto termíne vás pozývame na ďalší vyučovací deň druhého ročníka s Univerzitou vedomého života v žilinskej triede s Ruženkou Novotovou, ktorý sa uskutoční ONLINE formouKontakt na učiteľa: 0905 870 892 alebo ruzenka@vedomaskola.sk