Kontakt

eva@vedomaskola.sk

+420 723 778 789

Eva Horejšová

Som absolventka TCM Inštitútu v Prahe a nadšená študentka rozpoznávania skutočnosti. Už od malička ma lákali otázky rozpoznania skutočnosti, i keď som to vtedy tak nenazývala. Vo svojom vnútri som viedla hlboké úvahy o zmysle života, tejto realite a o príčinách konania ľudí v mojom okolí.
Počas štúdia čínskej medicíny som mala pocit, že mi pre vykonávanie práce terapeuta “ešte niečo chýba”. Hľadala som odpovede na otázky, ako radiť mojim klientom, a ako lepšie porozumieť ich osobnostiam, aby som im pomohla k životu podľa ich predstáv. Náhodou (a vieme, že náhody neexistujú) sa mi začali ukazovať rozpravy zakladateľa UVŽ, Leriho Šveca. Pri jeho prvej zmienke o existencii Univerzity som sa rozhodla, že toto bude moja cesta.
Mojím poslaním v rámci UVŽ je sprostredkovať vám informácie pre zdravší a dlhší život, a to v rámci 2. ročníka na vyučovacom dni Udržanie zdravia a liečenie prírodnou cestou. Získané informácie budete môcť uplatňovať v rámci prevencie, ale i ako domácu prvú pomoc pri akútnych problémoch.
www.gardenie.cz

Eva o sebe

V mojom živote som bola svedkom bolesti a smrti v utrpení niekoľkých blízkych ľudí. To bol transformačný impulz na mojej ceste k tradičnej čínskej medicíne – nesmierne prepracovanému systému, ktorý sa pozerá na človeka v súlade s prírodnými pravidlami. Ako praktik čínskej medicíny som pre klientov pomocníkom v ich aktívnom procese za zdravím. Vychádzam z detailne popísaných účinkov akupunktúrnych bodov a komplexných (často tisícky rokov starých) bylinných zmesí. Doplnkovo odporúčam úpravu stravovacích návykov a aplikujem pomocné masážne techniky.