NAKUKNITE DO TRIEDY

Pripravili sme pre Vás možnosť odskúšania si štúdia ešte pred otvorením nového školského roka vo forme dvojhodinových večerných online vyučovaní, v ktorých vám naši učitelia prinesú vybrané témy z Rozpoznania skutočnosti, aby ste mohli zažiť o čom je a ako prebieha štúdium na Univerzite vedomého života.

Z pohodlia Vášho domova môžete nahliadnuť za dvere našej výuky a oboznámiť sa s jej priebehom. V rámci tém, už teraz získate nástroj alebo techniku k riešeniu rôznych situácií vo Vašom živote.

Vyberte si z nasledovných tém a termínov vždy v čase od 18:00 do 20:00:

Pondelok 21. august 2023 – Práca s pochvalou a sympatiou – Matúš
Prvé nakuknutie do štúdia Rozpoznanie skutočnosti Vám ponúka Matúš Svinčák, ktorý bude rozvíjať tému “Práca s pochvalou a sympatiou”. Porozpráva Vám o tom, aká je pochvala dôležitá, akú informáciu prináša, a ako sa sa s ňou dá pracovať.

Utorok 29. august 2023 – Rýchla pomoc pri emočnom prepade – Verka
Druhé nakuknutie do štúdia Rozpoznanie skutočnosti Vám ponúka Veronika Garbanová, ktorá bude rozvíjať tému “Rýchla pomoc pri emočnom prepade”. Porozpráva Vám o tom, ako môžete Vaše emočné prepady využiť vo Váš prospech, k skvalitňovaniu Vašich vzťahov.

Streda 6. september 2023 – Ako nebyť obeťou tyrana – Leri
Tretie nakuknutie do štúdia Rozpoznanie skutočnosti Vám ponúka Leri Švec, ktorý bude rozvíjať tému “Ako nebyť obeťou tyrana”. Porozpráva Vám o tom, ako funguje neoddeliteľná dvojica rolí obeť – tyran a ako sa dá využiť toto poznanie k skvalitňovaniu vlastného života a vzťahov.

Štvrtok 14. september 2023 – Napĺňanie svojich dlhov a potrieb – Joli
Štvrté nakuknutie do štúdia Rozpoznanie skutočnosti Vám ponúka Joli Litvaj, ktorý bude rozvíjať tému “Napĺňanie svojich dlhov a potrieb”. Porozpráva Vám o tom, ako veľa sa dá zmeniť na našich životoch položením si otázky “Čo mi svet dlhuje?” a ako je možné si naplniť vlastné túžby a potreby.

Piatok 22. september 2023 – Prevencia pred vyhorením – Žubra
Piate nakuknutie do štúdia Rozpoznanie skutočnosti Vám ponúka Žubra Žubretovská, ktorá bude rozvíjať tému “Prevencia pred vyhorením”. Porozpráva Vám o tom, ako pracovať so svojím potencionálnom, ako si zdravo nastavovať svoje hranice a žiť dlhodobo udržateľný šťastný život.

Výuka prebehne cez Zoom online platformu, na ktorú Vám príde emailom prihlasovací link s inštrukciami po zaregistrovaní sa a uhradení poplatku. Poplatok za online stretnutie je 9 eur. Prihlásiť sa môžete kliknutím na názov daného stretnutia vyššie alebo pod týmto textom.

Tešia sa na Vás učitelia Rozpoznania Skutočnosti!