• Milí študenti,
    aktuálne na celom Slovensku prebiehajú opatrenia v súvislosti so šírením nákazy koronavírusu COVID-I9.
    Nakoľko Ministerstvo zdravotníctva vydalo vyhlášku, ktorou zakazuje všetky podujatia od 10. marca až do odvolania, výuka a odborné dielne sú zrušené minimálne do tohto dátumu pre všetky ročníky štúdia Rozpoznanie skutočnosti.
    Do akej miery sa nariadenie zmení, či sa predĺži, alebo naopak skráti, nevieme bohužiaľ v tomto momente predikovať, preto vás prosíme o pochopenie.
    Kompletné informácie k situácií nájdete na stránkach Ministerstva zdravotníctva: http://www.uvzsr.sk/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=250&Itemid=153
    Na náhradných termínoch a taktiež na spôsobe náhrady pracujeme a budeme vás informovať.
    Ďakujeme za pochopenie. ?
    Študijné oddelenie Univerzity vedomého života, n.o.

Rozvrh pre 2. ročník / zimný semester – FYZICKÉ TELO

• Prosíme, aby ste dodržiavali termíny svojej kmeňovej triedy, do ktorej ste boli zaradení!
  • V prípade, že vám nevyhovuje vyučovanie v danom termíne, riešime náhradné termíny vždy individuálne na základe emailovej alebo telefonickej dohody. Ďakujeme za pochopenie.
  • Vyučovací deň je vždy od 9:00 do 19:00. Prestávky na obed si dohadujete s učiteľom. V niektorých mestách (napr. Trnava – NAŠA ČAROVŇA) je možné obedy objednávať, budete upozornení v pripomínajúcom emaily pred výukou.
  • Odporúčame na vyučovanie prísť v dostatočnom predstihu, aby ste sa stihli naladiť a výuka mohla začať presne.
  • Informácie k vyučovaniu pripomíname vždy minimálne týždeň pred konaním výuky.
  • So sebou si prineste pohodlný vankúšik, niečo pod zub, písacie potreby, pohodlné oblečenie, prípadne prezuvky.

ŽILINA

12. a 13.10.2019