Škola akútnej homeopatie

Pripravili sme pre Vás vzdelávací  kurz, ktorý Vám umožni opätovne získať pocit zodpovednosti za vlastné zdravie i zdravie svojich blízkych. V dnešnej dobe je neoceniteľný hlavne pocit sebadôvery a istoty, že si dokážete sami pomôcť v situáciách, kedy ste doposiaľ boli bezmocní a bezradní.

Dozviete sa, čo je homeopatia a ako môže pomôcť Vám alebo Vašim blízkym prekonať najrôznejšie zdravotne ťažkosti. Naučíte sa zvládnuť mnohé bežne sa vyskytujúce akútne problémy.

Absolventi celého kurzu budú schopní používať základné homeopatiká pri bežných náhlych zdravotných problémoch. Dokážu účinne pomôcť sebe aj svojim blízkym a získajú dobrý základ pre ďalšie odborné štúdium homeopatie.

Lektor

Kurzami bude sprevádzať skúsená homeopatka Ruženka Novotová, ktorá sa problematike venuje viac ako 20 rokov, súkromnú prax má od roku 2009 a mnohí ju poznáte ako učiteľku prírodného liečiteľstva, ktorá pôsobila na Univerzite vedomého života od začiatku existencie druhého ročníka.

Ako to bude prebiehať

Stretávať sa budeme online dvakrát v mesiaci počas školského roku 2022-2023. Môžete prísť len na jednu tému, ktorá Vás zaujala alebo absolvovať všetkých 12 stretnutí.

Zoznam online stretnutí:

1. stretnutie: Choroby z nachladnutia I.
  2. stretnutie: Choroby z nachladnutia II.
  3. stretnutie: Gynekologické a urologické problémy I.
  4. stretnutie: Gynekologické a urologické problémy II.
  5. stretnutie: Tráviace problémy I.
  6. stretnutie: Tráviace problémy II.
  7. stretnutie: Úrazy a traumy I.
  8. stretnutie: Úrazy a traumy II.
  9. stretnutie: Kožné problémy I.
  10. stretnutie: Kožné problémy II.
  11. stretnutie: Domáca lekárnička
  12. bonusové stretnutie: Bachove esencie pre domáce použitie

Letná škola: Homeopatia pre domáce zvieratá.

Najbližšie stretnutia

Prihláška záujemcu o Školu akútnej homeopatie

Ak práve nenájdeš nad týmto formulárom aktuálne pripravené stretnutia, alebo chceš začať od začiatku a kurz už beží, vyplň formulár a budeme ťa informovať. Tento krok je nezáväzný.