“Rozpoznanie skutočnosti” je slovenská autorská metóda ovládania osobnosti človeka ako nástroja plnenia zámerov, ktoré samu osobnosť presahujú.

Rozpoznanie vzorcov, podľa ktorých sa osobnosť riadi aj nepozorovane – podprahovo, umožňuje následne uchopiť postupy, ako ich prepísať, či vytvárať úplne nanovo. Trúfalosť, s akou si hneď v prvej kapitole autor dovoľuje jasne definovať pravdu a manipuláciu, v neskorších kapitolách ochotne odpustíte, pretože vám tieto odvážne tézy jednoducho zapadnú do celku ako dokonalá skladačka.

Potom azda budete krútiť neveriacky hlavou nad desivým odhalením “piatich krokov obrany ega”, ktoré vám dennodenne ovplyvňujú život. Tí, ktorí prehltnú prvé pikantné sústa, sa môžu nechať uniesť čarovnou jednoduchosťou postupu pri “Vedomom spore”, či “Vedomej priazni”. “Návod na použitie ega” bude pre vás už len “aha moment”. Táto kniha sa nebojí hovoriť ani o “Výhodnej viere”, bez ktorej ani veda nefunguje. Ponúka tiež nezvyčajné pohľady na spiritualitu, pričom si stráži vždy pragmatickú pointu.

Všetko, čo sa v tejto knihe dočítate, môžete použiť v dennodennej praxi… a možno budete musieť…

Aby ste náuku Rozpoznania skutočnosti udržali v čulej kondícii, pripomínajte si s našim nástenným kalendáromv roku 2022 myšlienky každý mesiac.