Festival POZNANIA 2018-08-14T12:05:24+00:00

FESTIVAL POZNANIA je najväčšim stretnutím našich priaznivcov, žiakov a učiteľov. Je prístupný širokej verejnosti a je to ideálna príležitosť pre spoznanie Univerzity vedomého života a jej kolektívu. Koná sa každoročne počas leta v krásnej prírode. Na festivale sa môžete zúčastniť množstva prednášok od našich učiteľov, kreatívnych workshopov a dielní, zacvičiť si jogu, naučiť sa zdravo chodiť a množstvo ďaľšieho. Bohatý je aj sprievodný program pre deti a mládež a nechýbajú ani koncerty a spoločné kruhy. Tonto rok sa konal v termíne 27-29.júla v areáli Planinka nedaleko Dechtíc.

Pre viac info o tohtoročnom festivale Poznania, ktorý sa konal koncom júla 2018 KLIKNI TU

Pozvánka na Festival Poznania 2018

Atmosféra FESTIVALU PoZNANIA 2017

 

Print Friendly, PDF & Email