Poď študovať! 2018-08-13T13:43:42+00:00

Nový ročník štúdia „Rozpoznania skutočnosti“ na Univerzite vedomého života otvárame už v  septembri 2018 a to v 4 mestách na Slovensku ( Modra, Banská Bystrica, Žilina a Košice ) a pre záujemcov z Českej republiky otvárame školu v Brne. (česká verze zde) 

Máš záujem zlepšiť svoje rodinné aj pracovné vzťahy?

Cítiš sa vyčerpane, pod stresom a niekedy Ti situácie prerastajú cez hlavu?

Potrebuješ vo svojom živote zmenu a nevieš, ktorým smerom sa vybrať?

Chceš získať kontrolu nad svojím životom?

Ak áno, tak naša ponuka je určená práve pre Teba!

Zážitková forma výuky a využitie osvedčených techník robia z Univerzity vedomého života jedinečný spôsob vzdelávania, vďaka ktorému naberie Tvoj život úplne nový smer. Objav v sebe potenciál a uchop svoj život pevne do vlastných rúk ešte dnes! 

ČO DOSIAHNEŠ ŠTÚDIOM NA UNIVERZITE?

· Kontrolu nad svojím životom a staneš sa pánom situácií, ktoré sa Ti dejú.

· Naučíš sa konštruktívne zvládať konflikty a využiť ich potenciál pre svoj rozvoj.

· Zlepšíš si vzťahy so svojím okolím – v práci i v rodine. 

· Porozumieš svojim strachom a naučíš sa s nimi pracovať.

· Budeš ľahšie zvládať stresové a napäté situácie. 

· Upevníš si vlastnú vnútornú hodnotu a budeš naplno rozvíjať svoje kvality.

· Naučíš sa pochopiť a riešiť svoje zdravotné problémy.

· Spoznáš nových ľudí, ktorí prechádzajú podobnou životnou etapou ako Ty.

 

„… Prvý stupeň „Rozpoznania skutočnosti“ mi priniesol náuky, ktoré reálne fungujú. Napríklad vyjadrovať svoje pocity v konflikte a byť v tej situácii pravdivý a autentický je veľmi účinná náuka, ako viesť vedomý konflikt. Vtedy sa dokážem niečo o sebe naučiť a tým sa posúvať z miesta. Postupne som získal väčšiu istotu, že život možno žiť slobodnejšie, že byť vedomý znamená byť slobodný, slobodne sa rozhodovať a vyjadrovať sa sám za seba…“ Marián Tóth

pozri ďaľšie referencie

 

KDE A AKO PREBIEHA ŠTÚDIUM? 

Výuka prebieha v uzavretej skupine, v bezpečnej a priateľskej atmosfére  a pod vedením skúsených lektorov.

Forma štúdia: 10 stretnutí 1x mesačne (spravidla v sobotu alebo  v nedeľu) od v čase od 9:00 do 19:00 s prestávkou na výborný obed.  Miesto stretnutí: Modra, Žilina, Banská Bystrica, Košice, Brno. Cena štúdia: 65 €/ za vyučovacie stretnutie. Termín prvého vyučovacieho dňa : Modra  8.9.2018 ( sobota ) a 9.9.2018 ( nedeľa ) , Žilina 15.9.2018 ( sobota ) , Banská Bystrica 22.9.2018 ( sobota)  , Košice 16.9.2018 ( sobota ) 

Štúdium „Rozpoznania skutočnosti“ na Univerzite vedomého života sa začína v septembri 2018. Termíny prvých stretnutí sú : 

MODRA –  8.9.2018 a 9.9.2018
ŽILINA – 15.9.2018
BANSKÁ BYSTRICA – 22.9.2018
KOŠICE – 16.9.2018

 

PRIHLÁS SA EŠTE DNES!

Ak Ťa naša ponuka štúdia oslovila, alebo by si chcel/a bližšie informácie, prihlás sa pomocou formulára nižšie a budeme Ťa kontaktovať behom 2-3 pracovných dní. Pošleme Vám všetky informácie o mieste stretnutí, termínoch, cenách atď.  Na všetky Tvoje otázky radi odpovieme.

PRIHLASOVACÍ FORMULÁR PRE ŠTÚDIUM 

Súhlasím so spracovaním osobných údajov


Súhlas dotknutej osoby podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a tiež zákona o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov č. 18/2018 Z. z. (v ďalšom len „Zákon“).Vyplnením a odoslaním formulára udeľujem Univerzite vedomého života, n. o., so sídlom Na kameni 1773/33, 911 01 Trenčín, IČO: 50364634, v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. a vyššie spomenutého nariadenia EU  súhlas so zhromažďovaním, spracovaním a evidenciou mojich osobných údajov uvedených v predmetnom formulári na dobu neurčitú. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním mailu na info@vedomaskola.sk alebo vyplnením kontaktného formulára s uvedením odvolania súhlasu. Pre informácie o tom, akým spôsobom spracovávame Vaše údaje, prosím kliknite tu : OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV
Print Friendly, PDF & Email