Prihlasovanie sa na jednotlivé vyučovacie dni
2. a 3. ročníka pre verejnosť a pre absolventov

Od septembra 2022 sa zásadne mení zloženie náuky druhého ročníka a my Vás pozývame na jednotlivé vyučovacie dni. Môžete si sami vybrať, ktoré chcete absolvovať, nemusíte absolvovať všetky. Po prihlásení sa na vybraný vyučovací deň cez formulár nižšie Vás budeme kontaktovať.

Pre verejnosť alebo pre tých, čo druhý ročník ešte neabsolvovali, ale majú záujem sa zúčastniť len niektorých vyučovacích dní, cena za jeden vyučovací deň je 95€. V prípade záujmu absolvovať takto 3 a viac vyučovacích dní, viete si u nás dohodnúť zľavu. V takomto prípade nás kontaktujte emailom na studium@vedomaskola.sk .

Ak ste už absolvovali  ako študent UVŽ daný ročník, máte vyučovací deň v novom 2.ročníku a v 3.ročníku za zľavnenú cenu 65€ platnú pre tento školský rok 2022/23.