Rozvrh – 1. ročník štúdia Rozpoznanie skutočnosti 2022/2023

Na vyučovanie pozývame výlučne študentov so zaplatenou predplatbou na daný vyučovací deň.

Ak ste nedostali pozývací email (posielame v týždni výuky), obráťte sa prosím na študijné oddelenie.

  • Prosíme, aby ste dodržiavali termíny svojej kmeňovej triedy, do ktorej ste boli zaradení!
  • V prípade, že vám nevyhovuje vyučovanie v danom termíne, riešime náhradné termíny vždy individuálne na základe emailovej alebo telefonickej dohody. Ďakujeme za pochopenie.
  • Vyučovací deň je vždy od 9:00 do 19:00. Prestávky na obed si dohadujete s učiteľom.
  • Odporúčame na vyučovanie prísť v dostatočnom predstihu, aby ste sa stihli naladiť a výuka mohla začať presne.
  • Informácie k vyučovaniu pripomíname vždy minimálne týždeň pred konaním výuky.
  • So sebou si prineste pohodlný vankúšik, niečo pod zub, písacie potreby, pohodlné oblečenie, prípadne prezuvky.

Trieda:

BRATISLAVA I.

Miesto výuky:

bude doplnené

(PIATOK, 0900– 1900)

9.9.2022

7.10.2022

11.11.2022

9.12.2022

13.1.2023

10.2.2023

10.3.2023

14.4.2023

12.5.2023

9.6.2023

Trieda:

BRATISLAVA II.

Miesto výuky:

bude doplnené

(SOBOTA, 0900– 1900)

24.9.2022

22.10.2022

26.11.2022

17.12.2022

21.1.2023

25.2.2023

25.3.2023

22.4.2023

20.5.2023

24.6.2023

Trieda:

TRNAVA

Miesto výuky:

bude doplnené

(NEDEĽA, 900– 1900)

18.9.2022

16.10.2022

20.11.2022

18.12.2022

22.1.2023

19.2.2023

19.3.2023

23.4.2023

21.5.2023

18.6.2023

Trieda:

ŽILINA

Miesto výuky:

bude doplnené

(SOBOTA, 900– 1900)

10.9.2022

1.10.2022

15.11.2022

3.12.2022

7.1.2023

11.2.2023

11.3.2023

1.4.2023

6.5.2023

10.6.2023

Trieda:

BANSKÁ BYSTRICA

Miesto výuky:

bude doplnené

(SOBOTA, 900– 1900)

24.9.2022

22.10.2022

26.11.2022

17.12.2022

28.1.2023

25.2.2023

25.3.2023

22.4.2023

27.5.2023

24.6.2023

Trieda:

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

Miesto výuky:

AB-C Štúdio

(NEDEĽA, 0900– 1900)

11.9.2022

2.10.2022

6.11.2022

4.12.2022

8.1.2023

5.2.2023

5.3.2023

2.4.2023

7.5.2023

4.6.2023

Trieda:

NITRA

Miesto výuky:

bude doplnené

(NEDEĽA, 0900– 1900)

11.9.2022

9.10.2022

13.11.2022

11.12.2022

15.1.2023

12.2.2023

12.3.2023

16.4.2023

14.5.2023

11.6.2023

Trieda:

KOŠICE

Miesto výuky:

bude doplnené

(SOBOTA, 0900– 1900)

17.9.2022

15.10.2022

19.11.2022

17.12.2022

14.1.2023

18.2.2023

18.3.2023

15.4.2023

20.5.2023

17.6.2023

Trieda:

BRNO (ČR)

Miesto výuky:

bude doplnené

(SOBOTA, 0900– 1900)

17.9.2022

8.10.2022

12.11.2022

10.12.2022

14.1.2023

11.2.2023

11.3.2023

1.4.2023

23.5.2023

10.6.2023

Trieda:

ONLINE SKUPINA I.

Čas výuky: 0900– 1900

Stredoeurópsky čas!

(časová zóna Paríž, Praha, Bratislava)

Deň výuky: Nedeľa

25.9.2022

23.10.2022

27.11.2022

18.12.2022

29.1.2023

26.2.2023

26.3.2023

23.4.2023

28.5.2023

25.6.2023

Trieda:

ONLINE SKUPINA II. 

Čas výuky: 0900– 1300

Stredoeurópsky čas!

(časová zóna Paríž, Praha, Bratislava)

Deň výuky: Sobota

10.9.2022

17.9.2022

1.10.2022

15.10.2022

5.11.2022

19.11.2022

3.12.2022

17.12.2022

7.1.2023

21.1.2023

4.2.2023

18.2.2023

4.3.2023

18.3.2023

1.4.2023

15.4.2023

6.5.2023

20.5.2023

3.6.2023

17.6.2023

PRIHLÁŠKA NA ŠTÚDIUM 2022/2023

Učitelia v prvom ročníku

Leri Veleslav Švec
Leri Veleslav Švec
Nika Laňková
Nika Laňková
Matúš Svinčák
Matúš Svinčák
Braňo Rybička
Braňo Rybička
Joli Litvaj
Joli Litvaj
Žubra K. Žubretovská
Žubra K. Žubretovská