Rozvrh – 1. ročník štúdia Rozpoznanie skutočnosti 2022/2023

Na vyučovanie pozývame výlučne študentov so zaplatenou predplatbou na daný vyučovací deň.

Ak ste nedostali pozývací email (posielame v týždni výuky), obráťte sa prosím na študijné oddelenie.

  • Prosíme, aby ste dodržiavali termíny svojej kmeňovej triedy, do ktorej ste boli zaradení!
  • V prípade, že vám nevyhovuje vyučovanie v danom termíne, riešime náhradné termíny vždy individuálne na základe emailovej alebo telefonickej dohody. Ďakujeme za pochopenie.
  • Vyučovací deň je vždy od 9:00 do 19:00. Prestávky na obed si dohadujete s učiteľom.
  • Odporúčame na vyučovanie prísť v dostatočnom predstihu, aby ste sa stihli naladiť a výuka mohla začať presne.
  • Informácie k vyučovaniu pripomíname vždy minimálne týždeň pred konaním výuky.
  • So sebou si prineste pohodlný vankúšik, niečo pod zub, písacie potreby, pohodlné oblečenie, prípadne prezuvky.

Trieda:

BRATISLAVA I.

Miesto výuky:

Ateliér Surya, Pod záhradami 62, Dúbravka, Bratislava

(PIATOK, 0900– 1900)

9.9.2022

7.10.2022

11.11.2022

9.12.2022

13.1.2023

10.2.2023

10.3.2023

14.4.2023

12.5.2023

9.6.2023

Trieda:

BRATISLAVA II.

Miesto výuky:

Ateliér Surya, Pod záhradami 62, Dúbravka, Bratislava

(SOBOTA, 0900– 1900)

24.9.2022

22.10.2022

26.11.2022

17.12.2022

21.1.2023

25.2.2023

25.3.2023

22.4.2023

20.5.2023

24.6.2023

Trieda:

TRNAVA

18.9.2022

16.10.2022

20.11.2022

18.12.2022

22.1.2023

19.2.2023

19.3.2023

23.4.2023

21.5.2023

18.6.2023

Trieda:

ŽILINA

Miesto výuky:

Alma štúdio, Janka Kráľa 7, Žilina

(SOBOTA, 900– 1900)

10.9.2022

1.10.2022

5.11.2022

3.12.2022

7.1.2023

11.2.2023

11.3.2023

1.4.2023

6.5.2023

10.6.2023

Trieda:

BANSKÁ BYSTRICA

Miesto výuky:

Niyama yaga studio, Horná 14, Banská Bystrica

(SOBOTA, 900– 1900)

24.9.2022

22.10.2022

26.11.2022

17.12.2022

28.1.2023

25.2.2023

25.3.2023

22.4.2023

27.5.2023

24.6.2023

Trieda:

NITRA

Miesto výuky:

Levitaya Pole & Aerial Studio, Ľudovíta Okánika 12, Nitra

(NEDEĽA, 0900– 1900)

11.9.2022

9.10.2022

13.11.2022

11.12.2022

15.1.2023

12.2.2023

12.3.2023

16.4.2023

14.5.2023

11.6.2023

Trieda:

KOŠICE

Miesto výuky:

OZ Authentica, Hlavná 117, Košice

(SOBOTA, 0900– 1900)

17.9.2022

15.10.2022

19.11.2022

17.12.2022

14.1.2023

18.2.2023

18.3.2023

15.4.2023

20.5.2023

17.6.2023

Trieda:

ONLINE 1 – CELODENNÁ

Deň výuky: NEDEĽA (1x mesačne)

Čas výuky: 0900– 1900

Stredoeurópsky čas!
(časová zóna Paríž, Praha, Bratislava)

25.9.2022

23.10.2022

27.11.2022

18.12.2022

29.1.2023

26.2.2023

26.3.2023

23.4.2023

28.5.2023

25.6.2023

Trieda:

ONLINE  3 – VEČERNÁ

Deň výuky: UTOROK (1x týždenne)

Čas výuky: 1800– 2000

Stredoeurópsky čas!
(časová zóna Paríž, Praha, Bratislava)

6.9.2022
13.9.2022
20.9.2022
27.9.2022

4.10.2022
11.10.2022
18.10.2022
25.10.2022

8.11.2022
15.11.2022
22.11.2022
29.11.2022

6.12.2022
13.12.2022
20.12.2022
27.12.2022

3.1.2023
10.1.2023
17.1.2023
24.1.2023

7.2.2023
14.2.2023
21.2.2023
28.2.2023

7.3.2023
14.3.2023
21.3.2023
28.3.2023

4.4.2023
11.4.2023
18.4.2023
25.4.2023

2.5.2023
9.5.2023
16.5.2023
23.5.2023

30.5.2023
6.6.2023
13.6.2023
20.6.2023

PRIHLÁŠKA NA ŠTÚDIUM 2022/2023

Učitelia v prvom ročníku

Leri Veleslav Švec
Leri Veleslav Švec
Niki Laňková
Niki Laňková
Matúš Svinčák
Matúš Svinčák
Braňo Rybička
Braňo Rybička
Joli Litvaj
Joli Litvaj
Žubra K. Žubretovská
Žubra K. Žubretovská