OHEŇ – z cyklu Škola živlovej mágie

Tento seminár je určený len pre absolventov prvej časti – Akaša. Ak ste ešte neabsolvovali časť Akaša, bude možné sa prihlásiť na nový termín, ktorý zverejníme čoskoro.

Rozprávka o stvorení sveta

Pri stvorení sveta sa stretli dve živlové sily: Oheň a Voda. Oheň zo seba vyžaroval horúcu silu, bol priamy, priam až elektrický. Voda stála oproti nemu, pôsobila magneticky, prijímajúco, pokojne. Boli ako dve ruky, natočené dlaňami k sebe.

Lenže chýbal im priestor, kde by mohli spolupracovať. Boli na opačných koncoch svojej energetickej hodnoty a vedeli, že spoločným stretnutím by sa vyrušili. Viedli by neustály boj… a nebolo by nič! Žiadny svet, ako ho poznáme.

A tak prišiel Vzduch, aby obe sily prepojil. Vďaka nemu sa vytvorilo neutrálne prostredie, kde tieto dve živlové sily mohli spoločne tvoriť… a stvorili štvrtý živel Zem.

Ako je možné, že všetko má svoj tvar, účel a zmysel existencie? Pretože máme ešte piaty živel – Akášu (Éter), živel snenia. Je našou knižnicou znalostí, vďaka ktorej každá tvorba má svoj účel, formu či trvácnosť.

Toto je naša rozprávka o stvorení sveta. Pozývame ťa spoznávať nekonečný potenciál živlov v tvorbe tvojho života!

Pochopením a prepojením sa so živlami nastáva skutočná, plnohodnotná tvorba človeka na zemi. Naučíš sa, ako vytvárať svet, v ktorom budeš skutočným Tvorcom. A ako sa to prejaví v tvojom živote?

Predstav si, že tvoj život začne oveľa ľahšie plynúť. Veci, s ktorými si viedol pocitový boj, alebo dral cez koleno, zrazu pôjdu ľahko, alebo ich nebudeš potrebovať. Predstav si, že dokážeš nastaviť prostredie okolo seba, aby si sa ty i ostatní v ňom dobre cítili.

Živly majú silnú moc, a tá sa skrýva aj v Tebe!

Pozývame aj sprievodcov obradmi, rituálami a kruhmi!

Stretnutie druhé: OHEŇ

Čo ťa čaká?

• Teória o kumulovaní živlov v tele, pocitov a emócií.
  • Oheň ako prejav plánu, rámec, tlak, popis živlu a jeho kvalít.
  • Naciťovanie živlu oheň vo svojom priestore.
  • Spoločné založenie  ohňa a ovplyvňovanie jeho kvality.
  • Výlet na Striebornú (hora nedaľeko) a práca so živlami v prírode.

Škola živlovej mágie je koncipovaná ako celok. Absolvovaním všetkých stretnutí získaš komplexný vhľad do praxe a jednotlivé prepojenia ti dajú ucelený obraz. Odporúčame preto sa zúčastniť všetkých stretnutí.

Termíny školy:

28.-.30.1.2022 – Akáša
25.-.27.2.2022 – Oheň
25.-.27.3.2022 – Voda
29.4.-1.5.2022 – Vzduch
27.-.29.5.2022 – Zem, Iniciačný obrad

Organizačné informácie

• Stretnutie sa koná na Prameni života, nádhernom prostredí uprostred lesov, ďaleko od mesta či dediny. Ideálny priestor na skúmanie živlov v nás i v prírode.
  • Sprevádzať ťa bude Joli Litvaj, mestský šaman a Laura Haršániová, prírodná víla.
  • Cena za víkend je 122 Eur / víkend. (zahŕňa organizáciu a lektorné).
  • Ubytovanie a strava sa platí na mieste v cene 82 Eur.
  • Registrácia je možná cez registračný formulár.
  • Následne ti prídu inštrukcie k zaplateniu poplatku.
  • Organizačné informácie posielame po úhrade.
  • Na stretnutie je potrebné sa registrovať vopred. Vieme, že situácia je dynamická, ale prihlásením sa na seminár prejavuješ záujem, na základe ktorého vieme odhadnúť realizáciu. V prípade akýchkoľvek politických zmien budeme pružne reagovať a kontaktovať ťa.

Podmienky platieb a rezervácie:

• Vaša registrácia je platná až po úhrade zálohy na náš účet.
  • V prípade, že ste sa registrovali a neuhradili ste, a kapacita seminára sa naplní, bude vám ponúknuté miesto náhradníka.
  • V prípade, že sa seminár naplní, môžete sa registrovať ako náhradník.
  • Ak iný účastník zruší svoju účasť, budeme vás kontaktovať.

Zrušenie účasti:

Nakoľko aj vaša prihláška ovplyvňuje počet osôb, potrebných pre otvorenie kurzu/seminára, prijali sme pravidlá, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť z organizačného hľadiska ich realizáciu nasledovne:

V prípade nemožnosti sa kurzu zúčastniť, má účastník právo poslať za seba náhradníka alebo zrušiť svoju účasť.

Táto zmena však musí byť oznámená pred začiatkom kurzu prostredníctvom emailu info@vedomaskola.sk alebo kacenka@vedomaskola.sk.

• V prípade zrušenia účasti viac ako 7 dní pred konaním seminára/kurzu – vrátime plnú platbu prípadne zálohu.
  • V prípade zrušenia účasti menej ako 7 dní a viac ako 2 dni pred konaním seminára/kurzu – vrátime 50% uhradenej čiastky prípadne zálohy.
  • V prípade zrušenia účasti menej ako 2 dni pred konaním seminára/kurzu – platbu nevraciame.