Centrum zdravého života

1. Udalosti
  2. Miesto konania
  3. Centrum zdravého života
Udalosti at this miesto udalosti

Škola energetického liečiteľstva 2.

Centrum zdravého života Na Križovatkách 78/B, Bratislava, Slovenská republika

Milí priatelia, srdečne Vás pozývame na druhé pokračovanie seminára z oblasti energetického a celostného liečiteľstva. Cieľom tohto 2.stupňa bude naučiť sa základné informácie ako využívať energie z prírody. Naučíme sa ako človek získava energiu, ako energie v tele prúdia a ako môže človek energiu tela vnímať a efektívne využívať.

144€

Škola energetického liečiteľstva 1.

Centrum zdravého života Na Križovatkách 78/B, Bratislava, Slovenská republika

Milí priatelia, srdečne Vás pozývame na úvodné zoznámenie sa s technikami a princípmi energetického a celostného liečiteľstva. Hlavným cieľom 1.stupňa bude naučiť sa rozpoznávať duchovné príčiny chorôb, rozvíjať schopnosti vnímania energií a ľudskej duše nielen prostredníctvom nášho fyzického tela, ale hlavne cez naše energetické telo, či vyššie úrovne ľudského bytia a uvedomenia si seba samého, ako súčasti celku a jednoty Univerza.

144€

Sebaliečenie a vnútorná rovnováha

Centrum zdravého života Na Križovatkách 78/B, Bratislava, Slovenská republika

Každý z nás už bol niekedy chorý. Niekto je možno práve teraz akútne či chronicky chorý, má sústavné bolesti, trpí nejakým vážnejším ochorením, prípadne sám opatruje ťažko chorého človeka. Vedomá účasť na liečivej práci znamená pripojiť sa k práci „vnútorného liečiteľa“. Každý sa môže stať vedomým účastníkom vlastného liečenia.

16€ + V TEXTE