zora@vedomaskola.sk

Zora Peterváriová

Na Univerzitu vedomého života ju priviedol záujem o štúdium náuky Rozpoznania skutočnosti. Náuku sa snaží využívať vo svojom v každodennom živote a žiť tak život kvalitnejší a vedomejší. Pôsobí tiež ako lektorka v 2.ročníku na UVŽ a môžete sa s ňou stretnúť na vyučovacom dni Udržanie zdravia a liečenie prírodnou cestou. V ňom sa rozhodla zdieľať svoje poznatky z prírodnej medicíny, pretože je presvedčená, že nám tieto informácie pomáhajú na ceste od odovzdanosti až bezmocnosti k slobode a preberaniu zodpovednosti za svoje zdravie. Zora pôsobí ako terapeutka Tradičnej čínskej medicíny. Vo svojej praxi pomáha klientom s udržiavaním svojho zdravia prostredníctvom zdravej životosprávy a stravy, ale najmä s liečením fyzického aj energetického tela, ak sme sa dostali do stavu nerovnováhy či priamo k fyzickému ochoreniu. K harmonizácii organizmu používa predovšetkým bylinky aj prácu s meridiánmi.

Zora o sebe

Vyrastala som v prostredí, kde bylinky, homeopatiká a rôzne „veci“ medzi nebom a zemou boli prirodzenou súčasťou života. Moja mama je liečiteľkou a hoci som nechcela ísť v jej šľapajách, osud ma priviedol na podobnú cestu. Po rokoch práce na manažérskej pozícii v korporátoch som totiž pochopila, že mi chýba hlbší zmysel v práci, ktorú robím a ktorej venujem tak veľa času i energie. Moje telo a zdravie si žiadali zvýšenú pozornosť. A keďže som človek, ktorý sa snaží žiť zodpovedne, bolo mi jasné, že práve ja som tá, kto musí vo svojom živote urobiť zmenu a nastoliť žiaducu harmóniu. Najskôr sa prírodná medicína stala mojou záľubou, neskôr som roky venovala štúdiu Tradičnej čínskej medicíny. Tá ma chytila za srdce a uchvátila svojou snáď až nekonečnou hĺbkou poznania. Neustále vnímam, ako krásne sa dá využiť v každodennom živote mňa, mojej rodiny a mojich klientov.