Kruhy nadšencov UVŽ

Vnímaš Univerzitu Vedomého života a jej aktivity ako niečo výnimočné? Nejaký čas nás už spoznávaš a chceš sa stať súčasťou našich Kruhov nadšencov UVŽ a pridať sa k spoločnej tvorbe?

Pozývame ťa do tvorby, ktorá ťa môže osloviť a nadchnúť.

Univerzita vedomého života je vlajková loď Spoločenstva vedomého života. Jej zámerom je poskytovať vzdelanie vedúce k vnútornej slobode človeka. Pomáhame k vytváraniu spoločnosti založenej na vzájomnej spolupráci a zdieľaní, bez posudzovania. Ctíme si hodnoty PRAVDY, SLOBODY a VERNOSTI. Pomáhame vytvárať bezpečný priestor pre rozvoj jedinečnosti každého jednotlivca, kde môžeme slobodne rozvíjať a zdieľať svoje kvality s okolím pre osoh všetkých.

Koho nájdeš v týchto kruhoch?

Tak ako je to napísané v názve, ľudí, ktorí sú nadšení pre Univerzitu vedomého života, rozumejú jej vízii, trom zákonom spravodlivosti a sú pre nich základmi, na ktorých vytvárajú nové, podporujú započaté a prepúšťajú v zmierení to odchádzajúce.

Naša vízia

Tvoríme kruh ľudí, ktorí šíria povedomie o Univerzite vedomého života a jej aktivitách. Vnímame potrebu vytvárať osobné vzťahy a nespoliehať sa toľko na propagáciu cez regulované sociálne siete a neadresné rozosielanie správ. Každý z nás vo svojich mestách a miestach svojho pôsobenia šíri povedomie o podujatiach, kurzoch UVŽ podľa vlastných síl a schopností, preposiela adresne informácie konkrétnym známym a vytvára si spoluprácu s ďalšími ľuďmi. V našich kruhoch zdieľame medzi sebou nové nápady a pomáhame si s ich uskutočňovaním. Našim cieľom je rozšíriť naše kruhy do jednotlivých okresov, regiónov, stretávať sa, podporovať sa, zdieľať, tvoriť v súlade s tromi zákonmi spravodlivosti.

Čo vieš, čo ťa baví?

Ako príklad tu uvádzame iba niektoré možnosti, ako sa môžeš uplatniť v kruhu:

Triedny dôverník (organizátor, podporovateľ) v triede štúdia Rozpoznania skutočnosti – ideálne pre tých, čo si napr. opakujú zároveň 1. ročník za účelom prehĺbenia si náuky alebo v rámci výcviku na učiteľa RS.

Lokálpatriot vo svojom mieste pôsobenia – hlavne pre ľudí, ktorí si radi tvoria vzťahy a zázemie v mieste svojho pôsobenia a vedia pomôcť napr. s vytváraním spolupráce s miestnymi obyvateľmi, centrami, inštitúciami, pravidelným vyvesovaním informácií o aktivitách UVŽ v spriaznených priestoroch.

Tvorca virtuálneho obsahu s cieleným dosahom – ak máš zručnosti a prepojenia v tejto oblasti, je aj tu čo vylepšovať (grafika, vylepšovanie viditeľnosti na soc. sieťach, tvorba textov, spolupráca s viditeľnými a úspešnými mediálnymi hviezdami, ladiacimi s našim zámerom).

Čo ti ponúkame

Stať sa členom rodiny, kde každý má svoju hodnotu, zažíva spoločné napredovanie vďaka priateľom a učiteľom a uvedomuje si, že všetko sa deje pre jeho osoh.

Možnosť podporovať vlastnými zručnosťami a talentami komunitu, ktorej sa môžeš stať trvalou súčasťou.

Mať ako jeden z prvých informácie o plánoch, pripravovaných projektoch a podujatiach a ovplyvňovať ich formovanie, miesto a čas diania. Tak môžeš napríklad dostať naše spoločné aktivity bližšie k tvojmu miestu pôsobenia.

Zľavy na vybrané podujatia, podujatia na mieru len pre členov Kruhov nadšencov UVŽ, rozšírený prístup k vzdelávacím materiálom.

Pomoc pri organizovaní akcií, hľadaní spolupracovníkov na rovnakej vlnovej dĺžke, riešení hlavolamov.

Daj nám o sebe vedieť

Vyplň pár informácií o sebe nižšie a my sa ti ozveme 🙂

PROJEKTY

Aktuálne projekty, do ktorých sa môžete zapojiť alebo poslať ponuku na dodávateľské služby.

Robo Szegheő
Robo Szegheőkontaktná osoba

Som absolvent RS, pôsobím v Nových Zámkoch. Som k dispozícii ako kontaktná osoba pre záujemcov o viac informácií a spoluprácu.
Mobil: 0915 877 800
Email: robo@vedomaskola.sk

Jozefína Malá
Jozefína Malá
Som absolventka 2. ročníka RS v Košiciach,,
učiteľka v zácviku,
majiteľka masérskeho salónu žijúca v Trebišove
Mobil: 0905 796 769
Email: malajozefina@gmail.com
Michal Lenčeš
Michal Lenčeš
Som absolvent 1. ročníka RS v Nitre,
prevádzkovateľ autobazáru a zmrzlinárne
Mobil: 0905615571
Email: misolences@gmail.com

Prihláška do Kruhu nadšencov UVŽ