Kruh nadšencov UVŽ

Vnímaš Univerzitu Vedomého života a jej aktivity ako niečo výnimočné? Nejaký čas nás už spoznávaš a chceš sa stať súčasťou nášho Kruhu Nadšencov a pridať sa k spoločnej tvorbe?

Pozývame ťa do tvorby, ktorá ťa môže osloviť a nadchnúť.

Univerzita vedomého života je vlajková loď Spoločenstva vedomého života. Jej zámerom je poskytovať vzdelanie vedúce k vnútornej slobode človeka. Pomáhame k vytváraniu spoločnosti založenej na vzájomnej spolupráci a zdieľaní, bez posudzovania. Ctíme si hodnoty PRAVDY, SLOBODY a VERNOSTI. Pomáhame vytvárať bezpečný priestor pre rozvoj jedinečnosti každého jednotlivca, kde môžeme slobodne rozvíjať a zdieľať svoje kvality s okolím pre osoh všetkých.

Koho nájdeš v tomto kruhu?

Tak ako je to napísané v názve, ľudí, ktorí sú nadšení pre Univerzitu vedomého života, rozumejú jej vízii, trom zákonom spravodlivosti a sú pre nich základmi, na ktorých vytvárajú nové, podporujú započaté a prepúšťajú v zmierení to odchádzajúce.

Naša vízia

Tvoríme kruh ľudí, ktorí šíria povedomie o Univerzite vedomého života a jej aktivitách. Vnímame potrebu vytvárať osobné vzťahy a nespoliehať sa toľko na propagáciu cez regulované sociálne siete a neadresné rozosielanie správ. Každý z nás vo svojich mestách a miestach svojho pôsobenia šíri povedomie o podujatiach, kurzoch UVŽ podľa vlastných síl a schopností, preposiela adresne informácie konkrétnym známym a vytvára si spoluprácu s ďalšími ľuďmi. V našom kruhu zdieľame medzi sebou nové nápady a pomáhame si s ich uskutočňovaním. Našim cieľom je rozšíriť náš kruh do jednotlivých okresov, regiónov, stretávať sa, podporovať sa, zdieľať.

Čo vieš, čo ťa baví?

Ako príklad tu uvádzame niektoré možnosti, ako sa môžeš uplatniť v kruhu:

Triedny dôverník (organizátor, podporovateľ) v triede štúdia Rozpoznania skutočnosti – ideálne pre tých, čo si napr. opakujú zároveň 1. ročník za účelom prehĺbenia si náuky alebo v rámci výcviku na učiteľa RS.

Lokálpatriot vo svojom mieste pôsobenia – hlavne pre ľudí, ktorí si radi tvoria vzťahy a zázemie v mieste svojho pôsobenia a vedia pomôcť napr. s vytváraním spolupráce s miestnymi obyvateľmi, centrami, inštitúciami, pravidelným vyvesovaním informácií o aktivitách UVŽ v spriaznených priestoroch.

Tvorca virtuálneho obsahu s cieleným dosahom – ak máš zručnosti a prepojenia v tejto oblasti, je aj tu čo vylepšovať (grafika, vylepšovanie viditeľnosti na soc. sieťach, tvorba textov, spolupráca s viditeľnými a úspešnými mediálnymi hviezdami, ladiacimi s našim zámerom).

Čo ti ponúkame

Stať sa členom rodiny, kde každý má svoju hodnotu, zažíva spoločné napredovanie vďaka priateľom a učiteľom a uvedomuje si, že všetko sa deje pre jeho osoh.

Možnosť podporovať vlastnými zručnosťami a talentami komunitu, ktorej sa môžeš stať trvalou súčasťou.

Mať ako jeden z prvých informácie o plánoch, pripravovaných projektoch a podujatiach a ovplyvňovať ich formovanie, miesto a čas diania. Tak môžeš napríklad dostať naše spoločné aktivity bližšie k tvojmu miestu pôsobenia.

Zľavy na vybrané podujatia, podujatia na mieru len pre členov Kruhu Nadšencov UVŽ, rozšírený prístup k vzdelávacím materiálom.

Pomoc pri organizovaní akcií, hľadaní spolupracovníkov na rovnakej vlnovej dĺžke, riešení hlavolamov.

Daj nám o sebe vedieť

Vyplň pár informácií o sebe nižšie a my sa ti ozveme 🙂

Robo Szegheő
Robo Szegheőkontaktná osoba

Prihláška do Kruhu nadšencov UVŽ

PROJEKTY UVŽ

Aktuálne projekty, do ktorých sa môžete zapojiť alebo poslať ponuku na dodávateľské služby.

Tu sa budú postupne objavovať naše spoločné projekty.