Štyri pôrody ľudskej duše

(zo vzdelávacieho cyklu Rozvážne vzťahy)

Na túto dielňu je potrebné sa zaregistrovať cez formulár na konci tohto textu. Po registrácii obdržíte ďalšie inštrukcie emailom.

Prečo občas konám tak naivne „nezrelo“ ako nejaké sprosté decko? Prečo si opakovane do života priťahujem partnera/ku, ktorý/á sa nevie odpútať od mamičky alebo otecka? Dokedy mi bude do života alebo čo i len vzťahu zasahovať môj rodič alebo svokor/a? Prečo ma moja vlastná rodina obmedzuje v slobodnom rozvoji? Čím to je, že sa ku mne moji rodičia často správajú ako k sopľavému decku? Uff, už sa nemôžem dívať na to, ako sa moje dospelé dieťa trápi so životom!
Čo mám spraviť aby som sa už konečne osamostatnil a mohol si slobodne robiť to, čo JA pokladám za dôležité?
Dotkla sa Vás nejaká otázka, či tvrdenie? Ste zvedaví na riešenie? Pridajte sa k nám a možno tieto hlavolamy rozlúštime spolu.
Naše telo má svoju pamäť. Napriek tomu, že nám to spôsobuje nemálo napätia v živote, my sme sa to rozhodli využiť pre liečivé procesy.
Pri našej metóde intuitívneho pohybu odhaľujeme procesy konania, ktoré nám bolestivo deformujú náš vzťahový život. Na našej zážitkovej dielni budeme spolu odhaľovať skryté závislosti a lipnutia, ktoré sme mali dávno prepustiť. Telesným pôrodom z mamičkinho tela ani zďaleka nezískavame svojbytnosť. Napriek zdaniu, že dieťatko opustilo telo matky a môže sa samostatne vyvíjať, čakajú ho ešte tri náročné pôrody. Väčšine ľudí sa podarí aj ten druhý. Vzácny počet jednotlivcov prejde aj tretím a veľmi malinká skupina ľudí sa dokáže predrať štvrtým pôrodom.
Nebolo by žiadnym prekvapením, keby ste netušili, o čom sa to tu píše. Práve preto Vás srdečne pozývame na zážitkovú dielňu školy Rozvážnych vzťahov, kde si posvietime na stupeň našej osobnej zrelosti a naučíme sa, ako ho zvyšovať do tej miery, ktorá nám osobne plnohodnotne vyhovuje.
Každý si z tohto zážitku môžeme vziať to, čo sa nám hodí…od láskavého hlbokého zážitku svojho tela, cez ozdravný proces uvoľnenia stuhnutí až po vysokú náuku o vedomých rozvážnych vzťahoch, ktorá sa dá uchopiteľne aplikovať v bežnom živote.
Dielňou Vás bude sprevádzať dvojica znalcov rozvážneho života Žubra a leri.
Žubra – sprievodkyňa prirodzenou rečou tela, jeho schopností pohybu a kontaktu s prostredím, na ktoré sa napája. Prevedie vás autentickým tancom a somatickým pohybom.

Dielňou Vás bude sprevádzať  leri – sprievodca skrytým svetom vzorcov mysle, jej lipnutí a závislostí ako i schopnosti slobodne rozhodovať. Pomôže vám sústrediť sa na Vaše telesné zážitky z pohybovej dielne s prepojením na vzorce správania sa vo Vašich vzťahoch.

Dôležité organizačné informácie:

Stretnutie sa uskutoční v blízkosti Trnavy, v priateľskom a bezpečnom prostredí. Bližšie informácie dostanete po zaregistrovaní a uhradení zálohy.

Čas konania: od 29.12.2021 18:00 do 2.1.2022 16:00

Cena sa skladá z:

• Registračný poplatok 63€. Údaje k platbe dostanete po zaregistrovaní sa cez formulár nižšie.
  • Poplatok za ubytovanie a stravu (plná penzia) je 140€ a platí sa v hotovosti na mieste pri príchode.
  • Odmena lektorovi – odmenu lektorovi si stanovujú zúčastnení sami podľa miery vlastných možností a síl v takej výške, akú by sami prijali za rovnaký objem práce.

Pre obmedzenú kapacitu si rezervujte účasť čo najskôr.

Organizáciu zabezpečuje: Mari Lomnická, email: maria@vedomaskola.sk, tel.: 0907 385 659

Silvester, kedy do nového roka vstúpite ako znovu-zrodení. 🙂