VODA – z cyklu Škola živlovej mágie

Rozprávka o stvorení sveta

Pri stvorení sveta sa stretli dve živlové sily: Oheň a Voda. Oheň zo seba vyžaroval horúcu silu, bol priamy, priam až elektrický. Voda stála oproti nemu, pôsobila magneticky, prijímajúco, pokojne. Boli ako dve ruky, natočené dlaňami k sebe.

Lenže chýbal im priestor, kde by mohli spolupracovať. Boli na opačných koncoch svojej energetickej hodnoty a vedeli, že spoločným stretnutím by sa vyrušili. Viedli by neustály boj… a nebolo by nič! Žiadny svet, ako ho poznáme.

A tak prišiel Vzduch, aby obe sily prepojil. Vďaka nemu sa vytvorilo neutrálne prostredie, kde tieto dve živlové sily mohli spoločne tvoriť… a stvorili štvrtý živel Zem.

Ako je možné, že všetko má svoj tvar, účel a zmysel existencie? Pretože máme ešte piaty živel – Akášu (Éter), živel snenia. Je našou knižnicou znalostí, vďaka ktorej každá tvorba má svoj účel, formu či trvácnosť.

Toto je naša rozprávka o stvorení sveta. Pozývame ťa spoznávať nekonečný potenciál živlov v tvorbe tvojho života!

Pochopením a prepojením sa so živlami nastáva skutočná, plnohodnotná tvorba človeka na zemi. Naučíš sa, ako vytvárať svet, v ktorom budeš skutočným Tvorcom. A ako sa to prejaví v tvojom živote?

Predstav si, že tvoj život začne oveľa ľahšie plynúť. Veci, s ktorými si viedol pocitový boj, alebo dral cez koleno, zrazu pôjdu ľahko, alebo ich nebudeš potrebovať. Predstav si, že dokážeš nastaviť prostredie okolo seba, aby si sa ty i ostatní v ňom dobre cítili.

Živly majú silnú moc, a tá sa skrýva aj v Tebe!

Stretnutie štvrté: Voda

Voda je jedna z dvoch tvorivých síl nášho sveta. Je opakom živlu ohňa. Predstavuje emócie, temnotu a stagnáciu. Zároveň vodu milujeme, máme k nej veľmi blízko, veď naše telá pozostávajú z 80% vody. Súčasťou teórie bude veľa informácii o jej formách a vlastnostiach.

Zopakujeme si všetky techniky, ktoré sme sa naučili na predošlých víkendoch, ako si nabíjať naše telo energiou, ako s ňou pracovať, ako kumulovať vo svojom tele živel alebo emóciu, ako pracovať s vedomím vo svojom tele a následne ho presunúť do predmetov, alebo živých bytostí.

Pozývame aj sprievodcov obradmi, rituálmi a kruhmi!

Čo ťa čaká?

Teória a prax kumulovania živlu vo svojom tele.

Teória a prax kumulovania emócie vo svojom tele.

Praxovanie presúvania vedomia do predmetov a živých bytostí.

Pochopenie Vody ako nenahraditelnú súčasť tvorby.

Naciťovanie živlu vody a jeho kvalít vo svojom priestore.

Výlet do okolia a práca so živlami v prírode.

Aj keď Škola živlovej mágie je koncipovaná ako celok, môžš absolvovať samostatne iba jednu tému.

Absolvovaním všetkých ostatných stretnutí získaš komplexný vhľad do praxe a jednotlivé prepojenia ti dajú ucelený obraz. Odporúčame preto sa zúčastniť všetkých stretnutí.

Termíny školy:

5. január – 7. január 2024 – Voda
2. február – 4. február 2024 – Zem: Iniciačný obrad

Viac informácií o Škole živlovej mágie nájdeš TU.

Organizačné informácie

• Štvrté stretnutie – Voda sa koná 5. – 7. januára 2024 na Usadlosti Čarožica: Usadlosť sa nachádza v závere Drahožickej doliny na samote uprostred Veľkej zvernice Topolčianky, sedem kilometrov od civilizácie uprostred lesa, kde nám spoločnosť budú robiť len lesné zvieratá. Celý dom, je úplne energeticky nezávislý, horné podlažie je veľký 240m2 univerzálne použiteľný priestor. K dispozícii je veľká spoločenská miestnosť s jedálenskou časťou. Pre účastníkov sú k dispozícii dve samostatné kúpeľne s wc na každom podlaží jedna. Súčasťou usadlosti, sú viaceré rozľahlé lúky, prírodné jazero a niekoľko potokov. Príroda je tu divoká a krásna, žije si to tu svojim životom, ktorého súčasťou je veľké množstvo zveri, živočíchov a liečivých bylín.
  • Ubytovanie je v zdieľanom priestore podkrovia na matracoch, objekt má k dispozícii aj tri dvojposteľové izby, ktoré je možné využiť za príplatok 25€ na osobu/víkend.
  • Sprevádzať Ťa bude Joli Litvaj, spolu s Natali Ladenkou.
  • Cena za toto stretnutie je 240 € / víkend, v cene je ubytovanie, plná penzia a lektorné.
  • Zálohu 120€ zaplatíte teraz pri registrácii a zvyšnú sumu 120 € v hotovosti na mieste pri príchode.

REGISTRÁCIA je možná len cez registračný formulár na tejto stránke:

Následne ti prídu inštrukcie k zaplateniu poplatku.
Organizačné informácie posielame po úhrade, týždeň pred konaním víkendu.

Na stretnutie je potrebné sa registrovať vopred. V prípade akýchkoľvek zmien budeme pružne reagovať a kontaktovať vás.

PODMIENKY PLATIEB A REZERVÁCIE:

• Vaša registrácia je platnápo úhrade zálohy vo výške 120€ na náš účet.
  • V prípade, že ste sa registrovali a neuhradili ste zálohu, a kapacita seminára sa naplní, bude vám ponúknuté miesto náhradníka.
  • V prípade, že sa seminár naplní, môžete sa registrovať ako náhradník.
  • Ak iný účastník zruší svoju účasť, budeme vás kontaktovať.

ZRUŠENIE ÚČASTI:
Nakoľko aj vaša prihláška ovplyvňuje počet osôb, potrebných pre otvorenie kurzu/seminára, prijali sme pravidlá, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť z organizačného hľadiska ich realizáciu nasledovne:

• V prípade nemožnosti sa kurzu zúčastniť, má účastník právo poslať za seba náhradníka alebo zrušiť svoju účasť.
  • Táto zmena však musí byť oznámená pred začiatkom kurzu prostredníctvom emailu kacenka@vedomaskola.sk.

STORNO PODMIENKY:

• v prípade storna do 7 dní pred začiatkom podujatia prepadáva 100% zálohy – 120€.
  • v prípade storna do 14 dní pred začiatkom podujatia prepadáva 50% zálohy – 60€.
  • v prípade storna viac ako 14 dní pred začiatkom podujatia sa záloha vracia v plnej čiastke.