Nahrávam Udalosti

VZDUCH – z cyklu Škola živlovej mágie

Rozprávka o stvorení sveta

Pri stvorení sveta sa stretli dve živlové sily: Oheň a Voda. Oheň zo seba vyžaroval horúcu silu, bol priamy, priam až elektrický. Voda stála oproti nemu, pôsobila magneticky, prijímajúco, pokojne. Boli ako dve ruky, natočené dlaňami k sebe.

Lenže chýbal im priestor, kde by mohli spolupracovať. Boli na opačných koncoch svojej energetickej hodnoty a vedeli, že spoločným stretnutím by sa vyrušili. Viedli by neustály boj… a nebolo by nič! Žiadny svet, ako ho poznáme.

A tak prišiel Vzduch, aby obe sily prepojil. Vďaka nemu sa vytvorilo neutrálne prostredie, kde tieto dve živlové sily mohli spoločne tvoriť… a stvorili štvrtý živel Zem.

Ako je možné, že všetko má svoj tvar, účel a zmysel existencie? Pretože máme ešte piaty živel – Akášu (Éter), živel snenia. Je našou knižnicou znalostí, vďaka ktorej každá tvorba má svoj účel, formu či trvácnosť.

Toto je naša rozprávka o stvorení sveta. Pozývame ťa spoznávať nekonečný potenciál živlov v tvorbe tvojho života!

Pochopením a prepojením sa so živlami nastáva skutočná, plnohodnotná tvorba človeka na zemi. Naučíš sa, ako vytvárať svet, v ktorom budeš skutočným Tvorcom. A ako sa to prejaví v tvojom živote?

Predstav si, že tvoj život začne oveľa ľahšie plynúť. Veci, s ktorými si viedol pocitový boj, alebo dral cez koleno, zrazu pôjdu ľahko, alebo ich nebudeš potrebovať. Predstav si, že dokážeš nastaviť prostredie okolo seba, aby si sa ty i ostatní v ňom dobre cítili.

Živly majú silnú moc, a tá sa skrýva aj v Tebe!

Pozývame aj sprievodcov obradmi, rituálami a kruhmi! 

Stretnutie tretie: VZDUCH

Vzduch by sa dal prirovnať dielni majstra, je to bezpečné miesto kde prebieha samotná tvorba, kde sa vyrábajú nové výrobky a rozoberajú nepodarky, ale aj veci čo doslúžili. Je to miesto kde pracujeme nástrojmi ohňa ale i vody. Tu sa všetko pečie, miesi, hnetie do finálnej podoby tvaru a účelu, za presných postupov podľa živlu Akáše. Tu sa učni a tovariši učia svojmu budúcemu majstrovstvu. Majster v dielni prísne ale zároveň s láskou formuje ich zručnosti.

Áno mnohí ste už pochopili, dielňa živlu vzduchu je miestom bezpodmienečnej lásky.

Škola živlovej mágie je koncipovaná ako celok. Absolvovaním všetkých stretnutí získaš komplexný vhľad do praxe a jednotlivé prepojenia ti dajú ucelený obraz.

Stretnutia sú navzájom prepojené, ale je možné absolvovať ich aj samostatne, jednotlivo. Môžete sa na ne prihlásiť bez ohľadu  na to, či ste sa zúčastnili predchádzajúcich stretnutí.

Termíny školy:

30.9. – 2.10.2022 – Akáša
4.11 – 6.11.2022 – Oheň
6.1. – 8.1.2023 – Vzduch
3.2. – 5.2.2023 – Voda
3.3. – 5.3.2023 – Zem, Iniciačný obrad

Viac informácií o Škole živlovej mágie nájdeš TU.

Organizačné informácie

 • Stretnutie sa koná na Prameni života, v nádhernom prostredí uprostred lesov, ďaleko od mesta či dediny. Ideálny priestor na skúmanie živlov v nás i v prírode.
 • Sprevádzať ťa bude Joli Litvaj, spolu s Veronikou Garbanovou.
 • Cena za toto stretnutie je 220 Eur / víkend, v cene je ubytovanie, plná penzia a lektorné.
 • Zálohu 120€ zaplatíte teraz pri registrácii a zvyšnú sumu 100€ v hotovosti na mieste pri príchode.
 • Registrácia je možná cez registračný formulár.
 • Následne ti prídu inštrukcie k zaplateniu poplatku.
 • Organizačné informácie posielame po úhrade.

Podmienky platieb a rezervácie:

 • Vaša registrácia je platná až po úhrade zálohy vo výške 120€ na náš účet.
 • V prípade, že ste sa registrovali a neuhradili ste, a kapacita seminára sa naplní, bude vám ponúknuté miesto náhradníka.
 • V prípade, že sa seminár naplní, môžete sa registrovať ako náhradník.
 • Ak iný účastník zruší svoju účasť, budeme vás kontaktovať.

Zrušenie účasti:

Nakoľko aj vaša prihláška ovplyvňuje počet osôb, potrebných pre otvorenie kurzu/seminára, prijali sme pravidlá, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť z organizačného hľadiska ich realizáciu nasledovne:

V prípade nemožnosti sa kurzu zúčastniť, má účastník právo poslať za seba náhradníka alebo zrušiť svoju účasť.

Táto zmena však musí byť oznámená pred začiatkom kurzu prostredníctvom emailu info@vedomaskola.sk alebo kacenka@vedomaskola.sk.

Storno podmienky:

 • v prípade storna do  7 dní pred začiatkom podujatia prepadá 100% zálohy.
 • v prípade storna do 14 dní pred začiatkom podujatia prepadá 50% zálohy.
 • v prípade storna viac ako 14 dní pred začiatkom podujatia sa záloha vracia v plnej čiastke.Go to Top