Navigácia zobrazení

Udalosť Navigácie Zobrazení

Celý deň

ŽENA: sila nehy s koreňmi

Milá žena, pozývam Ťa na transformačný seminár ŽENA: sila nehy s koreňmi v lone panenskej prírody. Seminár je zameraný na aktiváciu srdcovej čakry a ženského lona. Budeme sa venovať technikám, ktoré harmonizujú naše energetické telo a naučíme sa ako transformovať a prepustiť z nášho citového tela NAVové, nízkovibračné energie, ktoré nám bránia prežívať v živote šťastie. Sú to často podprahové presvedčenia, ktoré o seba máme, skryté pocity krivdy, viny, hanby, nenaplnené očakávania, ktoré nás vychyľujú z našej prirodzenosti. Nie, tento seminár nie je o tom, aká by si mala byť. Tento seminár je o tom, KTO SI?

163€

OHEŇ – z cyklu Škola živlovej mágie

OHEŇ - z cyklu Škola živlovej mágie Tento seminár je určený len pre absolventov prvej časti - Akaša. Ak ste ešte

122€