1. Udalosti
  2. Miesto konania
  3. Usadlosť Čarožica
Udalosti at this miesto udalosti

ZEM – z cyklu Škola živlovej mágie

Usadlosť Čarožica

ZEM – z cyklu Škola živlovej mágie Stretnutie piate Zem ako živel je produkt všetkých živlov do jeho tvorby

120€ záloha + v texte

VODA – z cyklu Škola živlovej mágie

Usadlosť Čarožica

VODA – z cyklu Škola živlovej mágie Rozprávka o stvorení sveta Pri stvorení sveta sa stretli dve živlové sily: Oheň

120€ záloha + v texte

VZDUCH – z cyklu Škola živlovej mágie

Usadlosť Čarožica

Pochopením a prepojením sa so živlami nastáva skutočná, plnohodnotná tvorba človeka na zemi. Naučíš sa, ako vytvárať svet, v ktorom budeš skutočným Tvorcom. A ako sa to prejaví v tvojom živote? Predstav si, že tvoj život začne oveľa ľahšie plynúť. Témy, s ktorými si viedol pocitový boj, alebo si nerozumel výzvam v tvojom živote sa stanú jasnými a logickými, dokážeš si nastaviť svoje prostredie tak, aby si sa ty i ostatní v ňom dobre cítili. Živly majú silnú moc a tá sa skrýva aj v Tebe!

120€ záloha+ v texte

Pod krídlami Irije: SILA ŽENY

Usadlosť Čarožica

Milá žena, pozývame Ťa do lona panenskej prírody centra Prameň Života, kde sa 5 dní budeme venovať rozvíjaniu spojenia s vlastnou dušou. Hĺbkovo, autenticky, láskavo a celostne. Rozvinieme spojenie s telom aj s našou dušou, tak aby si to SPOJENIE cítila. Tak, aby si cítila zázemie, lásku a silu vedomia v svojom vnútri. Prestala robiť kompromisy, ktorými zapieraš samú seba. Dovolila si žiť život naplnený láskou, radosťou a dôverou v SEBA, v život a svoju cestu.

v texte

OHEŇ – z cyklu Škola živlovej mágie

Usadlosť Čarožica

OHEŇ – z cyklu Škola živlovej mágie Rozprávka o stvorení sveta Pri stvorení sveta sa stretli dve živlové sily:

120€ záloha+ v texte

AKÁŠA – z cyklu Škola živlovej mágie

Usadlosť Čarožica

Pochopením a prepojením sa so živlami nastáva skutočná, plnohodnotná tvorba človeka na zemi. Naučíš sa, ako vytvárať svet, v ktorom budeš skutočným Tvorcom. A ako sa to prejaví v tvojom živote? Predstav si, že tvoj život začne oveľa ľahšie plynúť. Veci, s ktorými si viedol pocitový boj, alebo dral cez koleno, zrazu pôjdu ľahko, alebo ich nebudeš potrebovať. Predstav si, že dokážeš nastaviť prostredie okolo seba, aby si sa ty i ostatní v ňom dobre cítili. Živly majú silnú moc, a tá sa skrýva aj v Tebe!

120€ + v texte

Cesta vedomého muža: Skutočné oslobodenie

Usadlosť Čarožica

Sloboda je centrom mužskej podstaty. Pochopiť ju a naučiť sa ju žiť chce odvahu a odhodlanie, ktoré je potrebné správne uchopiť. Dá sa vôbec žiť slobodný život v tomto svete? Ak áno, tak sa to poďme naučiť od základov. Stretnutie ti prinesie zážitkové náuky, metodiky a návody, ako správe uchopovať slobodu a následne ju aj žiť.